با اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ دوست محیط زیست شوید

دریافت ایزو 14001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


جهان به شدت در حال تغییر است و تلاش ها برای نجات این سیاره و تبدیل آن به مکانی بهتر برای زندگی برای نسل های آینده در حال افزایش است. هر کسب‌وکار به یک طریق بر محیط‌زیست تاثیر می‌گذارد و برای شرکت‌ها اجباری می‌شود تا اثرات فعالیت‌های تجاری خود را بر روی محیط‌ زیست کاهش دهند. انتظارات مشتری از تجارت در حال پیشرفت است و آنها را وادار می کند تا برای مدیریت تأثیرات محیطی خود به طور موثر کار کنند. همچنین الزامات نظارتی نیز سختگیرانه تر می شوند. بنابراین پیاده سازی سیستم مدیریت محیط زیست (ایزو ۱۴۰۰۱) برای هر شغلی بدون در نظر گرفتن اندازه و صنعت کاربرد دارد.

ایزو ۱۴۰۰۱ چیست؟

ایزو ۱۴۰۰۱ یک استاندارد شناخته‌شده جهانی است که بر تنظیم الزامات برای یک سیستم مدیریت محیطی متمرکز است تا در افزایش عملکرد زیست محیطی کمک کند. این کار را می توان با به حداقل رساندن پسماند و استفاده موثر از منابع انجام داد. اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ برای سازمان‌های غیر دولتی، خصوصی و دولتی مفید است.

مزایای اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ چیست؟

مزایای گسترده دریافت ایزو ۱۴۰۰۱، توسط بسیاری از سازمان‌ها در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده‌است. آیا به دنبال برخی فواید کلیدی این استاندارد هستید؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

  • اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ می تواند با کاهش ضایعات و سرمایه گذاری در مدیریت و بازیافت موثر آن، در هزینه صرفه جویی کند.
  • یک شرکت دارای گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ دارای مزیت قابل توجهی نسبت به رقبای فاقد اعتبار در بازار است.
  • مزیت اصلی گواهینامه ISO 14001 کمک به مدیریت خطرات محیط زیست است.
  • دریافت گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ باعث بهبود اعتبار سازمان شما می شود. همچنین تعهد در شرکت شما را نشان می دهد که برای مدیریت تأثیرات زیست محیطی به طور کارآمد کار می کنند. اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ تأثیر مثبتی بر کل شرکت دارد.
  • اخذ ایزو ۱۴۰۰۱، اعتماد کارمندان را هنگامی که در یک سازمان سازگار با محیط‌زیست خدمت می‌کنند، افزایش می‌دهد.
  • گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ می تواند کارایی سازمان ها را افزایش دهد که منجر به سودهای کلان می شود.
  • دریافت گواهینامه ISO 14001 فرصت های جدیدی را برای تجارت شما ایجاد می کند و مشتریان بالقوه را به مشتریان وفادار تبدیل می کند.

مشاوره رایگان اخذ ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه پیاده سازی و اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان فرم دریافت گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!