اخذ ایزو ۹۰۰۱ برای همه ی مشاغل ضروری است!

اخذ گواهینامه ایزو 9001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


هنگام بحث در مورد اهمیت استانداردهای ایزو در اقتصاد جهانی، مهم‌ترین سوال این است که چرا ما به یک سیستم مدیریت کیفیت (ایزو ۹۰۰۱) نیاز داریم و اینکه این استاندارد چگونه می‌تواند برای مشاغل مفید باشد؟

استانداردهای ایزو در سطح بین‌المللی به رسمیت شناخته شده اند. اکنون اغلب مشتریان می‌خواهند با کسب و کارهای دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ تعامل داشته باشند، زیرا مزایای متعددی را هم برای مشتریان و هم برای کسب و کار‌ها فراهم می‌کنند. سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا کیفیت محصولات و خدمات خود را شفاف و قابل‌کنترل نشان دهند تا در بازار متمایز باشند. اخذ ایزو ۹۰۰۱ نشان اعتبار و اعتماد است. با اخـذ ایـزو مشاغل می توانند نیاز مشتری را برآورده کنند و برای بهبود مستمر تلاش نمایند. ما در مورد اینکه چرا هر کسب و کاری باید گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را اخذ نماید، نکات اساسی را بیان کرده ایم. بیایید نگاهی به این موارد بیندازیم.

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ می تواند دروازه های جدیدی را به روی کسب و کار شما باز کند و شما نیازهای کل مشتریان بازار را برآورده خواهید کرد. اخذ ایزو رابطه شما را با مشتریان فعلی تقویت می کند و نشان می دهد که کسب و کار شما با اشتیاق در تلاش است تا روش های تجاری را بهبود بخشد. این امر باعث بهبود رضایت مشتری و چندین مزیت در کوتاه مدت و بلند مدت می شود.

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ به طور چشمگیری کیفیت محصولات و خدمات شما را بهبود خواهد بخشید. این مساله جریان شکایات را کاهش می‌دهد و شما را قادر می‌سازد تا بر روی مسائل گزارش‌شده تمرکز کنید و آن‌ها را به سرعت حل کنید. همچنین عملکرد سازمان خود و کیفیت کلی را افزایش می دهد.

صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ مشارکت کارمندان را افزایش داده و به آنها یادآوری می کند که برای مشتریان ارزش قائل هستند. همچنین باعث افزایش روحیه آنها برای موفقیت در تجارت می شود.

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ بهره وری عملیاتی را بهبود می بخشد و در کاهش هزینه های کسب و کار کمک می کند.

اخذ ایزو ۹۰۰۱ باعث افزایش اعتبار و اعتماد کسب و کار شما در بازار می شوند. سیستم مدیریت کیفیت (QMS)، تصویری مثبت از شرکت ارائه می دهد و شما را نسبت به رقبا برتر می کند.

صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در بهبود قدرت تصمیم گیری مدیریت عالی شرکت کمک می کند.

به طور کلی با اخذ استاندارد ایزو ۹۰۰۱، خطاها در مرحله اولیه شناسایی و اصلاح می شوند. این امر خسارات را به حداقل می رساند.

برای اخذ ایزو ۹۰۰۱ با ما تماس بگیرید!

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایزو ۹۰۰۱ و همچنین پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱، می توانید با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در کم ترین زمان با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!