حفظ امنیت سایبری – ایزو ۲۷۱۱۰:۲۰۲۱

امنیت سایبری

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به تازگی راهنمای جدیدی درباره چارچوب های امنیت سایبری منتشر شده است.

هرچه دنیای ما دیجیتالی و بهم پیوسته تر می شود، تهدیدات حملات سایبری نیز افزایش می یابد. سازمانها برای محافظت از این حملات به سیستم ها و فرآیندهای مقاوم و ایمن در محل احتیاج دارند. یک راه حل موثر چارچوب امنیت سایبری است. به تازگی دو راهنمای ایزو منتشر شده است که به سازمان ها کمک می کند تا امنیت سایبری را حفظ کنند.

دستورالعمل های امنیت سایبری، با همکاری کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC)، ISO / IEC TS 27110، فناوری اطلاعات، امنیت سایبری و حفاظت از حریم خصوصی ایجاد شده است. این دستورالعمل نحوه ایجاد یا اصلاح یک سیستم قوی برای محافظت در برابر حملات سایبری را مشخص می کند.

این مشخصات فنی با اذعان به وجود چارچوبهای مختلف امنیت سایبری، با ساختارهای مفهومی بسیار متنوع، قصد دارد با ارائه حداقل مجموعه ای از مفاهیم و تعاریف مورد توافق بین المللی، کار را برای سازندگان و کاربران ساده کند. به کمک این مشخصات به جای آنکه درگیر مفاهیم و اصطلاحات شوید، زمان ارزشمندی را برای مبارزه با تهدیدهای واقعی امنیت سایبری آزاد می کنید.

ISO / IEC TS 27110  در کنار ISO / IEC TS 27100 تکمیل می شود. فناوری اطلاعات – امنیت سایبری – بررسی اجمالی و مفاهیم، که امنیت سایبری را تعریف می کند، زمینه را از نظر مدیریت خطرات امنیت اطلاعات ایجاد فراهم می نماید.

دکتر ادوارد همفریز، مشاور گروه کاری متخصصان ایزو که اسناد را تهیه کرده است، گفت که این راهنمایی جدید به بخش صنعت کمک می کند تا در مدیریت ریسک های سایبری که در سراسر دنیای دیجیتال ما اتفاق می افتد، موثرتر باشد.

بخش امنیت IT سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و منابع انجام می دهد تا با مقررات مطابقت داشته باشد.

اختلافات در کشورهای مختلف و در محیط های جهانی وجود دارد. هدف از این مشخصات فنی جدید ارائه راهنمایی های شفافی است که به سازمانها کمک می کند تا یک چارچوب امنیت سایبری ایجاد کنند که در هنگام استفاده از قابلیت، امکان سازگاری و قابلیت همکاری در چهارچوب را فراهم کند. این امر نیازهای ذینفعان را برآورده می کند و باعث ایجاد انسجام در صنعت می شود و به کاهش اختلافات کمک می کند.

با ما تماس بگیرید!

برای اخذ ایزو مطابق با نوع کسب و کار خود با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید فرم دریافت گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!