۵ مزیت اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ – ایمنی و سلامت

مزیت اخذ ایزو 45001
این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

ایزو ۴۵۰۰۱ (ISO 45001) بهترین شیوه‌های بهداشت و ایمنی محل کار را تعیین می‌کند. این استاندارد همچنین چارچوبی را برای سازمان‌ها برای بهبود ایمنی، کاهش خطرات و افزایش رفاه کلی در محیط کار فراهم می‌کند. پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت کار مزایای متعددی دارد. ایزو ۴۵۰۰۱ به سازمان‌ها در هر اندازه‌ای امکان می‌دهد تا خطرات را بهتر مدیریت کرده و عملکرد را با سیاست‌ها و رویه‌های موثر بهبود بخشند.

در ادامه، پنج مزیت اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ را بیان می کنیم که با اخذ آن به این مزایا دست پیدا خواهید کرد:

۱- بهبود مستمر

با پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ می‌توانید فرهنگ بهبود مستمر را در سازمان توسعه دهید تا اطمینان حاصل شود که ریسک‌های متغیر در نظر گرفته شده‌اند. در صورت انتخاب گواهینامه ایزو ۴۵۰۰۱، حسابرسی نظارت سالانه مورد نیاز ایزو به سازمان شما کمک‌ می‌کند تا از الزامات لازم در صنعت شما مطلع باشد.

۲- کاهش هزینه ها

محافظت از کارمندان و کارگران در برابر حوادث  تنها بخشی از مزایای اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ است و افزون‌براین می تواند حس مالی خوبی نیز ایجاد کند. زیرا کاهش حوادث در محل کار می‌تواند پرداخت‌هایی مانند حق بیمه ، پرداخت غرامت و دستمزد بیمار را کاهش دهد.

۳- ارتقای شهرت و اعتبار

صنعت شما هرچه باشد،  آگاه کردن سازمانتان از سلامت شغلی و بهترین روش ایمنی می‌تواند درک از کارمندان، مشتریان، مشتریان و تنظیم کنندگان را بهبود بخشد. این امر می‌تواند برای تجارت شما شگفت انگیز باشد و می‌تواند همان ویژگی اضافی باشد که شما را از رقبایتان متمایز می‌کند.

۴- کاهش ریسک

ISO45001 نیازمند یک رویکرد پیشگیرانه برای مدیریت ریسک است. به عبارتی اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ باعث خواهد شد تا همه‌ی عناصر سازمان را مرور کرده و ابتدا ریسک را تعیین کرده و سپس برای کاهش آن موارد را پیاده سازی کرد. پیاده‌سازی ایزو ۴۵۰۰۱  در صنعت شما می‌تواند مدیریت ایمنی و بهداشت را در محیط کار بهبود ببخشد و احتمال تأثیر فعالیتهای روزانه توسط حوادث قابل اجتناب را کاهش دهد.

۵- ایجاد سلامت و رفاه

پیاده سازی ISO45001 نشان دهنده‌ی تعهد واقعی به رفاه کارکنان است. کارکنان می‌خواهند در سازمانی کار کنند که سلامت جسمی و روحی آنها جدی گرفته می‌شود. در هر محیط کاری یک ریسک وجود دارد و وجود سیستم‌هایی برای ایمن نگه‌داشتن کارکنان باعث بهبود روحیه و افزایش بهره وری می‌شود.

موارد فوق تنها تعدادی از مزایایی هستند که با پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ در سازمان شما می‌تواند تأثیر مثبتی داشته باشد. ما ISO45001 را برای بهداشت و ایمنی شغلی به عنوان یک روشی کامل برای به حداقل رساندن خطرات و بهبود ایمنی محل کار توصیه می‌کنیم.

ثبت درخواست و اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ معتبر می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات گواهینامه ایزو مربوطه را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی گواهینامه ایزو و اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه‌ی تخصصی و تیمی مجرب آماده‌ی ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!