آیا به دلیل اینکه هنوز گواهینامه ایزو ندارید در مقابل رقبا شکست می‌خورید؟

گواهینامه-ایزو-برای-رقابت

هنگامی که به مزایای کلیدی داشتن گواهینامه ایزو  نگاه می‌کنیم، به‌راحتی می‌توان فهمید که چرا کسب‌وکارها می‌خواهند آن را اخذ کنند.

ایزو فقط برای شرکت‌های بزرگ نیست و برای هر کسب و کار با اندازه در بخش‌های مختلف کاربرد دارد. افزون‌براین، به سایر شرکت‌ها نشان می‌دهد که کسب‌وکار شما در تلاش برای بهبود مستمر است و بر مشتری تمرکز دارد. پیاده‌سازی ایزو نشان می‌دهد که فرآیندها، خط مشی‌ها و رویه‌هایی در سیستم مدیریت خود دارید که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است.

آن دسته از کسب‌وکارهایی که هنوز به فکر اخذ ایزو نیستند، قراردادهای دولتی را هم در داخل و هم در خارج از کشور از دست می‌دهند و از رقبای دارای گواهینامه ایزو عقب می‌مانند. با اخذ ایزو کارکنان شما پس از تعیین نقش‌ها و مسئولیت‌ها، رضایت و انگیزه بیشتری خواهند داشت.

مدیریت ارشد مسئولیت پذیر می‌شود و یک روش آموزشی مشخص با تصویری کاملاً تعریف شده در مورد اینکه چگونه نقش های کارکنان بر موفقیت کلی کسب و کار تأثیر می‌گذارد ارائه می دهد. تصور کنید که پس از اخذ و پیاده‌سازی ایزو یک قرارداد دولتی داشته باشید که قطعاً به مشتریان فعلی شما شواهدی مبنی بر پیشرفت شما به عنوان یک تجارت ارائه می دهد.

گواهینامه ایزو به شما این امکان را می‌دهد که کنترل فرآیند محصولات یا خدمات خود را در دست بگیرید که نتایج مورد نظر را برای رفع نیازهای مشتری بهبود می‌بخشد. پس از دریافت گواهینامه و ایجاد فرآیندها، دستورالعمل هایی وجود خواهد داشت که می‌تواند به راحتی توسط هرکسی دنبال شود.

سیستم مدیریت ایزو شما به کاهش مشکلات کمک می‌کند و ثبات را فراهم می‌کند. افزون‌براین کارکنان شما پاسخگوتر می‌شوند.

دستیابی به گواهینامه ایزو ممکن است درها را به روی تأمین‌کنندگان مختلف باز کند تا قیمت رقابتی را بدون از دست دادن کیفیت محصول یا خدمات خود انتخاب کنند. ایجاد روابط قوی با تامین کنندگان و مشتری، کلید موفقیت هر کسب و کاری است؛ زیرا اگر تغییراتی در طراحی یا توسعه و آزمایش محصول یا خدمات شما ایجاد شود، تغییرات می تواند بسیار بدون نقص‌تر اتفاق بیفتد.

یک مزیت، زمانی که گواهینامه ایزو را پیاده سازی می‌کنید این است که دانش به روز در مورد مقررات و قوانین قابل اجرا در تجارت خود خواهید داشت.

شما از طریق فرآیند پیاده‌سازی، بیش از هر زمان دیگری درباره کسب‌و‌کار خود یاد خواهید گرفت و قطعاً کسب‌و‌کار یا سازمان شما را بهبود می‌بخشد و به جمع‌آوری اطلاعات و تصمیم‌گیری بر اساس داده‌ها برای ممیزی و بررسی فرآیند کمک می‌کند. کسب‌وکارهای دارای گواهینامه ایزو، کارایی، ثبات و تعهد را برای ارائه محصول یا خدمات و رضایت مشتری تضمین می‌کنند. درنهایت، گواهینامه ایزو تضمین می‌کند که بهترین تصمیمات برای کسب‌وکار شما گرفته می‌شود.

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

خدمات ایزوسیستم نیز در زمینه‌ی مشاوره، پیاده‌سازی و اخذ ایزو برای مشاغل مختلف است که منتج به گرفتن ایزو و دریافت ایزو معتبر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع گواهینامه ایزو می‌توانید از طریق شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ با ما در تماس باشید یا از طریق تکمیل فرم اخذ ایزو کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!