توجه به کیفیت – استاندارد ایزو ۲۹۹۹۱:۲۰۲۰ – خدمات یادگیری زبان

ایزو 29991

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به تازگی استاندارد جدیدی برای خدمات یادگیری زبان منتشر شده است.

بیش از هفت هزار زبان مختلف در سراسر جهان وجود دارد. جای تعجب نیست که یادگیری یک زبان جدید هم در بازار کار جذاب باشد و هم برای کشف سرزمین ها و فرهنگ های جدید مفید باشد. برای تسلط بر اکثر زبان ها صدها ساعت مطالعه لازم است. بنابراین منطقی است که یک دوره یا ارائه دهنده خدمات معتبر را انتخاب نماییم تا به کیفیت مناسبی در این بخش دست یابیم. استاندارد بین المللی خدمات یادگیری زبان به تازگی به روز شده است تا اطمینان حاصل شود که نیازهای متغیر بازار را از هر راهی که بگویید، برآورده می کند.

ایزو  ۲۹۹۹۱، خدمات یادگیری زبان – الزامات، حداقل الزامات یادگیری زبان را تعیین می کند. همچنین به بهبود اعتبار و محافظت از فراگیران در برابر خدمات غیر استاندارد کمک می کند. این استاندارد به تازگی به روز شده است تا نیاز روزافزون مراکز به معلمان و ارائه برنامه های درسی بهتر و تمرکز بیشتر بر رضایت فراگیران را نشان دهد.

چنگ یونگ هونگ، مسئول گروه کاری متخصصین که این استاندارد را تهیه کرده است، گفت: سطح کیفیت می تواند به طور گسترده ای در مراکز یادگیری متفاوت باشد، همچنین مقررات ملی، یک استاندارد بین المللی را به ابزاری موثر برای بهبود و ارزیابی ارائه خدمات تبدیل می کند.

وی گفت: ایزو ۲۹۹۹۱ بهترین شیوه ها و تخصص جهانی را از رشته های مختلف درگیر در یادگیری زبان مانند بخش آموزش، فناوری، زبانشناسی، تضمین کیفیت و استاندارد را گرد هم آورده است.

“اخذ ایزو ۲۹۹۱ کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مراکز یادگیری خدماتی ارائه می دهند که موثر می باشد و انتظارات فراگیران را برآورده می سازد. همچنین اعتماد بیشتری را به بخش آموزش القا می کند و پایه محکمی را ایجاد می نماید. در نهایت یادگیری با کیفیت می تواند به رشد افراد کمک کند.”

هدف اخذ ایزو ۲۹۹۹۱:۲۰۲۰:

  • بهبود شفافیت و افزایش اعتبار بخش خدمات یادگیری زبان
  • محافظت از فراگیران با جلوگیری از اقدامات مغرضانه
  • ارتقا سطح کیفیت یادگیری زبان برای همه علاقمندان

مشاوره رایگان اخذ ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گواهینامه ایزو مرتبط با کسب و کار خود می توانید با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید. پس از ثبت درخواست مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!