کدام گواهینامه ایزو برای صنعت تولید بهترین است

بهترین-گواهینامه-ایزو-برای-صنعت-تولید

بهترین گواهینامه ایزو برای صنعت تولید

در قرن حاضر همه به اطلاعات دسترسی دارند و اطلاعات عظیمی در اینترنت موجود است. از این رو هر فردی دانش کافی دارد. از آنجایی که اطلاعات در دسترس است، هر کسی می‌تواند درباره هر محصولی که یک سازمان می‌فروشد، اطلاعات کسب کند. افراد می‌توانند تک تک مشخصات محصول را بررسی کنند و مزایا و محدودیت‌های محصولات را تجزیه و تحلیل کنند. از این رو سازمان‌هایی که محصولات خود را می‌فروشند، باید محصول خوبی تولید کنند که نیازهای مشتریان را از نظر فیزیکی و روانی برآورده کند.

گواهینامه ایزو چگونه به سازمان‌های تولیدی شما کمک می‌کند؟

ساخت هر محصولی در زمان حاضر بسیار گران است و سازمان‌هایی که محصولات را تولید می‌کنند و در بازار به فروش می‌رسانند، باید به‌گونه‌ای باشد که از فروش محصولات سود ببرند. بنابراین محصولات باید نیازهای مشتریان را برآورده کنند. نیاز اولیه مشتریان می‌تواند کیفیت محصولاتی باشد که عمر طولانی دارند. محصولات باید قابل اعتماد و بادوام باشند و محصولاتی باشند که مشتری بتواند به آن تکیه کند و کار خود را بدون وقفه انجام دهد.

سازمان ایزو تعدادی استاندارد را منتشر کرده است که بهترین دستورالعمل‌ها را برای تولید محصولات به سازمان و مشاغل ارائه می‌دهد. استانداردهای خاصی در اسناد گواهی ایزو وجود دارد که به وسیله آن سازمان می‌تواند محصولی با کیفیت تولید کند که بتواند نیازهای مشتری را برآورده کند و مشتری نیز می‌تواند بر آن تکیه کند.

سازمان ایزو در سراسر جهان شناخته شده است و همه به سازمان ایزو و گواهینامه‌ای که توسط سازمان ایزو ارائه می‌شود، اعتماد دارند. بنابراین با گذاشتن علامت ایزو بر روی محصولات خود، بازاریابی محصولات انجام می‌‌شود. یک سازمان دارای گواهینامه ایزو می‌تواند علامت ایزو را روی محصولاتی که توسط آنها تولید می‌شود قرار دهد. بنابراین سازمانی که دارای گواهینامه ایزو است می تواند در مقایسه با سازمانی که گواهینامه ایزو را کسب نکرده، سود بیشتری به‌دست آورد. همان‌طور که سازمان سود خود را افزایش می‌دهد، می‌تواند در کشورهای خارجی نیز گسترش پیدا کند.

کدام گواهینامه های ISO برای صنعت تولید شما بهترین هستند؟

در اینجا دو گواهینامه ایزو که برای صنایع تولیدی بهترین هستند، آورده شده است:

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱

این گواهینامه اساساً با سیستم مدیریت کیفیت سازمان سروکار دارد. در مستندات گواهینامه ISO 9001، دستورالعمل‌های خوب و مفیدی وجود دارد که به سازمان کمک می‌کند تا یک سیستم مدیریت کیفیت به خوبی توسعه یافته در سازمان راه اندازی کند. همچنین دستورالعمل‌هایی دارد که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا محصولات کیفی را با هزینه کم تولید کنند تا سازمان بتواند آنها را با قیمت پایین بفروشد و همچنین بتواند سود کافی را به دست آورد.

گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱

گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ به امنیت محیط می‌پردازد. دستورالعمل هایی دارد که می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا محصولات سازگار با محیط زیست تولید کنند که به محیط زیست آسیب نرسانند. همچنین دارای دستورالعمل‌های فرآیندهای تولید است که از طریق آن یک سازمان می‌تواند بهترین روش‌ها را برای تولید محصولی که به محیط زیست آسیب نرساند و باعث آلودگی محیط‌زیست نشود، ارائه کند.

در این مقاله بهترین گواهینامه‌های ایزو  توضیح داده شدند که می‌توانند به سازمان‌هایی که واحد تولیدی دارند، کمک کند. بنابراین اگر می خواهید دستورالعمل‌ها را دنبال کنید، باید برای اخذ گواهینامه‌های معتبر ایزو در ایزوسیستم درخواست دهید.

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

اگر در رابطه با هر نوع گواهینامه ایزو به کمک نیاز دارید، با کارشناسان ایزوسیستم از طریق شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ در تماس باشید یا از طریق تکمیل فرم اخذ ایزو کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!