ایزو ۲۱۰۰۱ (استاندارد ایزو مدیریت مراکز آموزشی)

ایزو 21001

همین حالا می توانید نسبت به درخواست گواهینامه بین المللی ISO 21001 اقدام کنید.

مزایای دریافت گواهینامه ISO 21001

  • اطمینان از کیفیت خدمات آموزشی

  • ایجاد مزیت رقابتی نسبت به سایر رقبا

  • دریافت گواهینامه بین المللی معتبر با کد رجیستر
  • ایجاد احساس اطمینان خاطر در مشتریان
  • رشد خدمات آموزشی به دلیل تقویت برند

  • مدیریت خدمات آموزشی به شیوه نوین و موثر

کشورهای صادر کننده گواهینامه

آشنایی با گواهینامه بین المللی ISO 21001

آشنایی با ایزو ۲۱۰۰۱

استاندارد ایزو ۲۱۰۰۱ الزامات سیستم های مدیریتی برای سازمان های آموزشی را مشخص می کند. تمام الزامات ایزو ۲۱۰۰۱ عمومی هستند.

بیش از ۱۰ سال پیش، سازمان جهانی استانداردسازی تصمیم گرفت تا یک استاندارد مدیریتی خاص برای سازمان های آموزشی تدوین و منتشر کند.
در سال ۲۰۱۸ ، برای اولین بار ISO 21001: 2018 منتشر شد و این استاندارد هم اکنون جایگزین استاندارد قبلی مرنبط با موضوع آموزش یعنی ISO 29990: 2010 گردید.

ایزو ۲۱۰۰۰ می تواند به جز سازمان های آموزشی در سازمان های دیگری نیز اجرایی شود که کسب و کار اصلی آنها آموزش نیست مثلا بخش آموزش کارکنان یک شرکت. همچنین ایزو ۲۱۰۰۱ فقط برای سازمان هایی کاربرد ندارد که محصولات آموزشی تولید می کنند.

مدیریت-مراکز-آموزشی

ایزو ۲۱۰۰۱: ۲۰۱۸ یک استاندارد مدیریتی است و هدف از ارائه آن برای بهبود کیفیت آموزش در سازمان های آموزشی است. به طور کلی، سند استاندارد بین المللی ایزو ۲۱۰۰۱ یک ابزار مدیریت مشترک برای سازمان های ارائه محصولات و خدمات آموزشی است که قادر به برآورده شدن الزامات مورد انتظار از زبان آموزان و سایر ذینفعان یا احزاب مرتبط است. این استاندارد از مهد کودک تا آموزش عالی، و همچنین مراکز آموزش حرفه ای و خدمات آموزش الکترونیکی و … کاربرد دارد.

ایزو ۲۱۰۰۱ متمرکز بر تعاملات ویژه بین یک سازمان آموزشی، یادگیرنده، مشتریان و سایر اشخاص مورد علاقه است.

ایزو ۲۱۰۰۱ الزامات سیستم مدیریت آموزشی سازمان (EOMS) را مشخص می کند وقتی که سازمان:

– نیاز به نشان دادن توانایی خود را برای ارائه، اشتراک گذاشتن و تسهیل فرایند آموزش مطابق با الزامات قانونی و قابل اجرا داشته باشد.

– هدف افزایش رضایت دانش آموختگان، مشتریان و پرسنل از طریق استفاده موثر از سیستم مدیریت آموزشی سازمان EOMS از جمله فرآیندهای بهبود سیستم باشد.

ایزو ۲۱۰۰۱ تقریبا مانند دیگر استانداردهای سیستم مدیریت ایزو، چرخه Plan-Do-Check-Act (PDCA) را به کار می گیرد، که سازمان ها را قادر می سازد تا با تأکید بر مسئولیت رهبری و مسئولیت اجتماعی زمینه خود را درک کنند.

ایزو-21001-مدیریت-مراکز-آموزشی

چرا استاندارد ISO 21001 (ایزو ۲۱۰۰۱) اهمیت دارد؟

امروزه سازمان‌های آموزشی در راستای بهبود مستمر در ارائه خدمات، نیاز مبرم به شناسایی سطح پاسخگویی خود به الزامات فراگیران و سایر مشتریان دارند. استاندارد ایزو ۲۱۰۰۱ بر تعامل بین سازمان آموزشی، فراگیران و سایر مشتریان متمرکز است.

در این راستا، ارتباط سنتی مشتری- تامین‌کننده در سازمان‌های آموزشی به همکاری مشارکتی میان این سازمان‌ها و فراگیران تبدیل شده است. صنعت آموزش با بسیاری از صنایع متفاوت است چرا که فرآیند آموزشی موفق، ممکن است احتمال موفقیت فراگیران را افزایش دهد اما چنین نتیجه ای را تضمین نمی‌کند. این استاندارد راهنمایی برای ارائه خدمات با کیفیت بالا در فضای پرچالش جدید مختص سازمان‌های آموزشی می‌باشد.

اخذ ایزو ۲۱۰۰۱ – صدور ایزو ۲۱۰۰۱ – دریافت ایزو ۲۱۰۰۱

جهت اخذ ایزو ۲۱۰۰۱ ( دریافت ایزو ۲۱۰۰۱ – صدور ایزو ۲۱۰۰۱ ) می توانید از طریق ایزوسیستم اقدام نمایید. ایزوسیستم برترین مرکز اخذ ایزو ۲۱۰۰۱ ( دریافت ایزو ۲۱۰۰۱ – صدور ایزو ۲۱۰۰۱ ) در کشور با مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

برای اخذ ایزو ۲۱۰۰۱ ( دریافت ایزو ۲۱۰۰۱ – صدور ایزو ۲۱۰۰۱ ) از طریق لینک درخواست گواهینامه در همین صفحه اقدام نمایید همچنین می توانید برای اخذ ایزو ۲۱۰۰۱ ( دریافت ایزو ۲۱۰۰۱ – صدور ایزو ۲۱۰۰۱ ) از طریق این لینک درخواست خود را به صورت سریع ثبت کنید.


هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!

سفارش فوری ایزو