گواهینامه IWA1 (استاندارد ایزو کیفیت مراکز بهداشتی و درمانی)

گواهینامه IWA1

همین حالا می توانید نسبت به درخواست گواهینامه بین المللی ایزو IWA1 اقدام کنید.

مزایای دریافت گواهینامه ایزو IWA1

  • اطمینان از کیفیت خدمات در مراکز درمانی
  • جهانی شدن و ایجاد محیط درمانی با کیفیت
  • دریافت گواهینامه بین المللی معتبر با کد رجیستر
  • ایجاد احساس اطمینان خاطر در مشتریان
  • پیاده سازی الزامات مدیریت کیفیت در مراکز درمانی
  • ایجاد و بهبود یک سیستم مدیریت کارا

کشورهای صادر کننده گواهینامه

blank
blank
blank
blank

آشنایی با استاندارد بین المللی ایزو IWA1

استاندارد IWA1 چیست؟

جهت اخذ گواهینامه IWA1 ایزوسیستم آماده ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان ها می باشد. ( دریافت ایزو IWA1 – صدور ایزو IWA1 – اخذ IWA1 – گرفتن IWA1 )

گواهینامه IWA1 جهت برآورده کردن الزامات سیستم مدیریت کیفیت در مراکز درمانی طراحی و تدوین شده است.

استاندارد و گواهینامه IWA1 رهنمودهایی کاربردی برای دستیابی به کیفیت در مراکز درمانی ارائه می دهد.

استاندارد IWA1 به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا الگو برداری از سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ، ویژگیهای این استاندارد کیفی را در سازمان ها و مراکز درمانی طراحی و اجرا نمایند.

دامنه کاربرد IWA1 :

گواهینامه IWA1 در کلیه سازمان‌ها و مراکز مرتبط با ارائه خدمات درمانی که در زمینه مدیریت و ارائه خدمات و محصولات بهداشتی و درمانی فعالیت هستند کاربرد دارد.

دامنه کاربرد گواهینامه IWA1 شامل مراکز آموزشی و پژوهشی پزشکی، بیمارستان‌ها و درمانگاه ها، ادارات و مراکز نظارتی و سایر سازمان‌های مرتبط بدون در نظر گرفتن نوع، اندازه، محصول و خدماتی که ارائه می کنند می باشد.

همچنین این استاندارد برای تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات دارویی با توجه به اهمیت فرایندها و خدمات در مراکز بهداشتی و درمانی و اینکه الزامات سیستم مدیریت کیفیت در این مراکز به شکل متفاوتی نسبت به سایر صنایع و بخش‌های کسب و کار تعریف می گردد کاربرد دارد.

لزوم پیاده سازی گواهینامه IWA1 :

لزوم پیاده سازی و توجه به گواهینامه IWA1 زمانی احساس شد که علی رغم اینکه استاندارد مدیریت کیفیت خدمات یا تولیدات ایزو ۹۰۰۱ برای کلیه سازمان ها و مراکز کاربرد دارد.

هر سازمان فارغ از نوع تولید یا خدمت، می تواند با اجرای آن از مزایای آن بهره برد اما مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی معمولا استاندارد مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ را استانداردی برای مراکز تولیدی و خدماتی می دانستند و اعلام کردند این قبیل استاندارد ها قابلیت پیاده سازی در مراکز درمانی را نداشته و لازم است که مراکز درمانی استانداردی تخصصی ویژه حوزه درمان داشته باشند.
با توجه به موارد فوق با بهره گیری از استاندارد ایزو ۹۰۰۱ استاندارد تخصصی ویژه مراکز درمانی ، بیمارستان ها ، کلینیک ها و سایر سازمان های مرتبط با حوزه دارو و درمان با نام IWA1 نگارش گردید.

هدف از اخذ گواهینامه IWA1 :

  • نگرش سیستماتیک به مدیریت کیفیت در مراکز درمانی ، کلینیک ها و بیمارستان ها
  • مدیریت کیفیت و بهبود مستمر در خدمات بهداشتی و درمانی
  • بهبود فرایندها با هدف افزایش ارزش افزوده برای  سازمان ها و ذینفعان
  • ایجاد اعتماد در مشتری همچنین دسترسی به ابزاری جهت ارزش‌گذاری بر کیفیت یکپارچگی با رویکرد تخصصی

پیاده سازی و اخذ گواهینامه IWA1 :

ایزو سیستم با تیمی مجرب آماده مشاوره پیاده سازی و صدور گواهینامه IWA1 در کلینیک ها ، بیمارستان ها ، شرکت های دارویی و سایر سازمان ها مرتبط با درمان می باشد.

همچنین به سازمان ها و مراکز درمانی توصیه می گردد که نسبت به دریافت سایر استانداردهای مدیریتی پایه نظیر سیستم یکپارچه مدیریت IMS شامل استانداردهای ایزو ۹۰۰۱ ، ایزو ۱۴۰۰۱ و OHSAS18001 و همچنین استانداردهای رضایتمندی مشتریان مانند ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۱۰۰۰۴ اقدام فرمایند .

نظر به اینکه در مراکز درمانی بحث سلامت ، ایمنی و محیط زیست نیز اهمیت می یابد توصیه می گردد در کنار IWA1 به اخذ استاندارد HSE نیز توجه شود.

اخذ ایزو گواهینامه IWA1 – صدور ایزو IWA1 – دریافت ایزو IWA1

جهت اخذ گواهینامه IWA1 ( دریافت ایزو IWA1 – صدور ایزو IWA1 ) می توانید از طریق ایزوسیستم اقدام نمایید. ایزوسیستم برترین مرکز جهت اخذ ایزو IWA1 ( دریافت ایزو IWA1 – صدور ایزو IWA1 ) در کشور با مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

برای اخذ گواهینامه IWA1 ( دریافت ایزو IWA1 – صدور ایزو IWA1 ) از طریق لینک درخواست گواهینامه در همین صفحه اقدام نمایید همچنین می توانید برای اخذ ایزو IWA1 ( دریافت ایزو IWA1 – صدور ایزو IWA1 ) از طریق این لینک درخواست خود را به صورت سریع ثبت کنید.


هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!

سفارش فوری ایزو