ایزو IWA2 (استاندارد ایزو ویژه مراکز و موسسات آموزشی)

گواهینامه IWA 2

همین حالا می توانید نسبت به درخواست گواهینامه بین المللی ایزو IWA2 اقدام کنید.

اخذ ایزو

مزایای دریافت گواهینامه ایزو IWA2

  • ارائه خدمات با کیفیت آموزشی به مشتریان
  • جهانی شدن و ایجاد مزیت رقابتی در بازار
  • دریافت گواهینامه بین المللی معتبر با کد رجیستر
  • ایجاد احساس اطمینان خاطر در مشتریان
  • افزایش سطح کیفیت خدمات آموزشی
  • ایجاد و بهبود یک سیستم مدیریت کارا

کشورهای صادر کننده گواهینامه

آشنایی با استاندارد بین المللی ایزو IWA2

استاندارد IWA2 چیست؟

جهت اخذ ایزو IWA2 ( دریافت ایزو IWA2 – صدور ایزو IWA2 ) ایزوسیستم آماده ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان ها می باشد.

استاندارد IWA2 به مراکزی در حوزه آموزش فعالیت می کنند کمک میکند تا سیستم مدیریت کیفیت ( استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ) را متناسب با شرایط و ویژگی های خاص موسسات و مراکز آموزشی تنظیم و طراحی کنند. به عبارت دیگر استاندارد IWA2 یک استاندارد تکمیلی برای اجرای هر چه بهتر استاندارد ISO 9001 می باشد.

اهمیت بکارگیری از استاندارد IWA2 در مراکز آموزشی

موسسات و مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها ، موسسات آموزشی خصوصی و دولتی ، مدارس و هر مرکز و سازمانی که متولی آموزش می باشد برای آنکه بتواند به تعالی دست یابد و از یک سیستم مدیریت کیفیت مطمئن و تخصصی که منجر به رضایت مشتریان گردد استفاده نماید می تواند از استاندارد راهنمای استاندارد IWA2 به عنوان ابزاری تکمیلی در کنار استاندارد ایزو ۹۰۰۱ بهره گیرد.

قطعا مراکز آموزشی که توجه ویژه به اخذ گواهینامه هایی نظیر: استاندارد رضایتمندی مشتریان (ایزو ۱۰۰۰۴) ، استاندارد مدیریت کیفیت (ایزو ۹۰۰۱) و استاندارد مدیریت کیفیت  آموزش ( استاندارد IWA2 ) نمایند کیفیت، رضایت و نهایتا جذب حداکثری بازارهای مربوطه را برای سازمان خود تضمین خواهند کرد.

با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت آموزش استاندارد IWA2 می توان کلیه فرایندهایی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر خدمات آموزشی تاثیر گذارند را کنترل کرد تا اطمینان حاصل شود خدمات ارائه شده و نیازهای متقاضیان آموزش و مراجع قانونی را برآورده شده است.

پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت استاندارد IWA2 در یک مرکز آموزشی منجر به ایجاد یک رویکرد نظام مند در سازمان به منظور شناسایی و تجزیه و تحلیل نیازها و انتظارات مشتریان شده که بر اساس این شناخت ، برنامه های آموزشی و تحصیلی موسسه طراحی و ارائه می شوند.

 دامنه کاربرد استاندارد IWA2

استاندارد IWA2 در کلیه سازمانهای ارائه دهنده خدمات آموزشی و کلیه سطوح شامل: شرکت ها و موسسات آموزشی، مراکز آموزش عالی، دانشگاه ها و سایر مراکز ارائه دهنده خدمات آموزشی کاربرد دارد.

آخرین ورژن ارائه شده استاندارد IWA2

آخرین ورژن استاندارد IWA2 ورژن ۲۰۰۷ می باشد ( ISO IWA2:2007 ) و مجموعه ایزوسیستم آماده مشاوره و صدور گواهینامه مذکور از برترین مراکز صدور گواهینامه می باشد.

اخذ ایزو IWA2 – صدور ایزو IWA2 – دریافت ایزو IWA2

جهت اخذ ایزو IWA2 ( دریافت ایزو IWA2 – صدور ایزو IWA2 ) می توانید از طریق ایزوسیستم اقدام نمایید. ایزوسیستم برترین مرکز جهت اخذ ایزو IWA2 ( دریافت ایزو IWA2 – صدور ایزو IWA2 ) در کشور با مجوز رسمی سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

برای اخذ ایزو IWA2 ( دریافت ایزو IWA2 – صدور ایزو IWA2 ) از طریق لینک درخواست گواهینامه در همین صفحه اقدام نمایید همچنین می توانید برای اخذ ایزو IWA2 ( دریافت ایزو IWA2 – صدور ایزو IWA2 ) از طریق این لینک درخواست خود را به صورت سریع ثبت کنید.


هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!

سفارش فوری ایزو