مشاوره پیاده سازی گواهینامه CE – صادرات محصولات

مشاوره گواهینامه CE

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی گواهینامه CE ( مشاوره نشان CE اتحادیه اروپا)

ایزوسیستم به عنوان مشاور گواهینامه CE آماده مشاوره پیاده‌سازی الزمات نشان CE اتحادیه اروپا است. اگر می خواهید در اتحادیه اروپا تجارت کنید، نشان CE علامت مورد تایید اروپا است و برای طیف وسیعی از محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. CE-Marking نشان می‌دهد که محصولات شما با دستورالعمل های ایمنی اتحادیه اروپا مطابقت دارد.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی گواهینامه CE از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره گواهینامه CE به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره گواهینامه CE، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به گواهینامه CE پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی گواهینامه CE

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات گواهینامه CE – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و گواهینامه CE شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن گواهینامه CE

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده گواهینامه CE

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه CE معتبر

دریافت گواهینامه CE  برای چه مراکزی مقدور است؟

فرآیند تعیین اینکه آیا نشان CE به یک محصول تعلق می گیرد یا خیر، نسبتا پیچیده است.  CE به محصولات ارائه‌شده در بازار یا خدمت در بازار اروپا کاربرد دارد و تنها برای گروه‌های خاصی از محصول به کار می‌رود.

برای پاسخ به این سوال که آیا یک محصول به آن CE تعلق می گیرد یا خیر، باید مشخص کرد که محصولات قرار است در بازار کدام کشور‌ها استفاده شوند.

به این نکته نیز توجه کنید که برای همه‌ی محصولات نمی‌توان گواهینامه CE‌ را اخذ کرد. برای مثال، تولید مواد آرایشی، غذایی، دارویی و مواد شیمیایی به گواهینامه CE احتیاج ندارند.

نشان CE فقط در کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EEA) که بیست و هشت کشور عضو اتحادیه اروپا را شامل می‌شود، مورد نیاز است.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی گواهینامه CE

گواهینامه CE مخفف دو کلمه ی فرانسوی  “Conformité Européenne”، می باشد که به معنی “مورد تایید اروپا” است. اگر نشان CE را بر روی محصول خود قرار دهید، به این معنی است که محصول شما مطابق  با استانداردهای اروپایی می باشد و قابل اجرا است و محصولات با توجه به حداقل الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

گواهینامه CE شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که نشان دهد محصول شما مطابق با استانداردهای اروپایی است و حداقل الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

پیاده سازی گواهینامه CE از بهترین روش‌های اثبات شده برای صادرات محصولات استفاده می‌شود.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه CE معتبر

برای مشاوره پیاده سازی گواهینامه CE و اخذ گواهینامه CE معتبر می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات گواهینامه CE را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی گواهینامه CE از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی گواهینامه CE و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!