مشاوره پیاده سازی گواهینامه GMP – سیستم تولید محصول خوب

مشاوره گواهینامه GMP

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی گواهینامه GMP ( مشاوره سیستم تولید محصول خوب)

ایزوسیستم به عنوان مشاور گواهینامه GMP (سیستم تولید محصول خوب) آماده مشاوره پیاده‌سازی الزمات گواهینامه GMP است. اگر می‌خواهید ایمنی و کیفیت مواد غذایی مورد توجه مصرف کنندگان قرار بگیرد، صدور گواهینامه GMP، یکپارچگی فرآیند تولید مواد غذایی و همچنین رعایت قوانین ایمنی مواد غذایی را تضمین می کند. GMP یک پیشرفت مهم برای سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی شما است که اعتماد مشتریان را نسبت به تولید غذای سالم و با کیفیت بالا افزایش می‌دهد.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی گواهینامه GMP از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره گواهینامه GMP به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره گواهینامه GMP (سیستم تولید محصول خوب)، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به گواهینامه GMP پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی گواهینامه GMP

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات گواهینامه GMP- شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و گواهینامه GMP شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن گواهینامه GMP

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده گواهینامه GMP

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه GMP معتبر

دریافت گواهینامه GMP برای چه مراکزی مقدور است؟

اخذ گواهینامه GMP برای تمام مراکز تولید مواد غذایی مناسب است. GMP مراقبت های بهداشتی و پردازش مورد نیاز در تمام مراکز تولید مواد غذایی را شامل می شود. بسیاری از شرکت های صنایع غذایی و مرتبط با آن، گواهینامه GMP را به عنوان پایه ای برای توسعه و اجرای سیستم های مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی، درکنار استانداردهای HACCP، ایزو ۲۲۰۰۰ و ایزو ۹۰۰۱، اجرا کرده اند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی گواهینامه GMP

GMP  مخفف تولید محصول خوب است و مجموعه ای از مقرراتی را ارائه می‌دهد که توسط اداره غذا و داروی آمریکا، FDA  تنظیم شده است. اساسا، GMP  ابزار اصلی FDA است که کنترل و نظارت کافی از فرآیندهای تولید را تضمین می کند.

تنظیم مقررات در استاندارد GMP  روشی الزامی برای هر شرکت است که به ایجاد کنترل کیفیت مناسب کمک می‌کند و درنتیجه منجر به تولید وعرضه‌ی محصولات بهتر و باکیفیت‌تر می‌شود.

گواهینامه GMP شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که نشان دهد فرآیند تولید مواد غذایی از ایمنی و کیفیت بالایی برخوردار است که نتیجه‌ی این امر افزایش مشتری را در پی دارد و مزیتی رقابتی ایجاد می‌کند.

پیاده سازی گواهینامه GMP از بهترین روش‌های اثبات شده برای ایمنی و کیفیت مواد غذایی محسوب می‌شود.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه GMP معتبر

برای مشاوره پیاده سازی گواهینامه GMP و اخذ گواهینامه GMP معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات گواهینامه GMP را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی گواهینامه GMP از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی گواهینامه GMP و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!