چگونه در بازار خود اولین انتخاب مشتریان باشیم؟

اولین-انتخاب-مشتریان-در-میان-رقبا

گواهینامه ایزو یک جزء ضروری برای هر سازمانی است تا عملیات تجاری خود را ساده کند و شیوه های کیفی را نشان دهد. افزون‌براین، راهی عالی برای جلب اعتماد مشتری و ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار است.

گواهینامه ایز ۹۰۰۱:۲۰۱۵ (ISO 9001:2015) محبوب‌ترین و  رایج‌ترین استاندارد ایزو است که شرکت‌ها برای توسعه سیستم مدیریت کیفیت انتخاب می‌کنند. ایزو ۹۰۰۱ کیفیت محصول و خدمات ثابت را در تمام مراکز تولیدی و تیم‌های سازمانی تضمین می‌کند.

چگونه سازمان‌ها می‌توانند با گواهینامه ISO 9001:2015 در بازار ممتاز باشند؟

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ به سازمان‌ها در بسیاری از موارد کمک می‌کند تا به‌روز بمانند و سیستم کسب و کار خود را اصلاح کنند و مشتریان جدید را به‌راحتی به‌دست آورند.

سیستم مدیریت کیفیت

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ شامل سیاست‌ها و دستورالعمل‌های خاصی است که سازمان را قادر می‌سازد تا به سودآوری تجاری دست یابد. این امر به شرکت‌ها کمک می‌کند تا کارآمد کار کنند و اتلاف مواد خام را در طول تولید کاهش دهند.

سیستم مدیریت کیفیت به سازماندهی عملیات تجاری و حفظ کیفیت محصول و خدمات ثابت در سازمان کمک می‌کند.

همچنین استاندارد ISO 9001:2015 دارای مجموعه‌ای از خط مشی‌ها و دستورالعمل‌هایی است که کارکنان را قادر می‌سازد تا بهره‌وری خود را افزایش دهند. همچنین به آنها کمک می‌کند تا یک سیستم مدیریت کیفیت را برای نظارت بر عملیات تجاری و سطوح کیفیت در هر مرحله از عملیات و فراتر از آن پیاده‌سازی کنند.

گسترش به بازارهای جدید

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی در مناطق جغرافیایی جدید گسترش یابند. افزون‌براین به شرک‌‌ها کمک می‌کند تا به سرعت بین سهامداران جدید مورد پذیرش قرار گیرند.

از سوی دیگر، با پیروی از بهترین شیوه‌های بین‌المللی، سازمان می‌تواند عملیات تجاری خود را بازسازی کند تا اطمینان حاصل شود که تمام اهداف بهره‌وری خود و همچنین برندسازی با کیفیت در سراسر جهان را برآورده می‌کند.

شرکت‌های دارای گواهینامه ایزو نسبت به سایرین برتری خواهند داشت تا بازارهای جدیدی را بیابند و با یک خط تولید با ساختار مناسب و محصولات با کیفیتی که مورد پسند بازار جهانی هستند شروع به فعالیت کنند.

جلب رضایت مشتری

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ دارای بند ویژه‌ای برای ارتقای رضایت مشتری از طریق انجام نظرسنجی‌های مکرر مشتریان و دریافت بازخورد مشتریان است.

سپس، اقدامات اصلاحی صحیح باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که سازمان برای اولویت‌ها و نیازهای مشتری کار می‌کند. این اقدام رضایت مشتری را افزایش می‌دهد؛ زیرا کیفیت محصول از استاندارد بالایی برخوردار است.

همچنین، پایداری بلندمدت برای سازمان وجود دارد؛ زیرا با دستورالعمل‌ها و سیاست‌های گواهینامه ایزو مطابقت دارد.

سرمایه‌گذاری در فناوری

دستورالعمل‌های صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ مستلزم اتخاذ آخرین فناوری در سازمان برای اطمینان از بی‌عیب‌ونقص‌بودن کیفیت محصول است.

برای سازمانی که دارای گواهینامه ایزو است، سیستم مدیریت کیفیت به آخرین فناوری برای بهینه‌سازی عملیات کلی کسب و کار و افزایش بهره‌وری کسب و کار نیاز دارد.

همچنین، پیشرفت‌های فناوری به سازمان کمک می‌کند تا در دنیای دیجیتال مرتبط بماند و به‌طور مستمر با محصولات و خدمات اولیه با کیفیت به جامعه خدمت کند.

ابتکارات بازاریابی

گواهینامه ایزو اعتماد ذینفعان را برای برند افزایش می‌دهد و می‌تواند به عنوان یک دارایی عالی برای بازاریابی استفاده شود. تبلیغات، ایمیل تبلیغاتی، رویدادهای زنده و غیره می‌توانند نشان گواهینامه ایزو سازمان را پررنگ کنند.

گواهینامه ایزو برای یک شرکت یک عنصر تبلیغاتی قابل اعتماد برای متمایز شدن از رقبا است و به مشتریان اطمینان می‌دهد که محصول یا خدمت همیشه کیفیت بالایی دارد.

بهبود مستمر

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ مستلزم آن است که کارکنان و تیم تضمین کیفیت بهبود مستمر را در عملکردهای مختلف در سازمان انجام دهند.

خط مشی کیفیت بر اصول بهبود مستمر متمرکز است و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا سودآوری کسب و کار و مشارکت کارکنان را افزایش دهند.

گواهینامه ISO یک استاندارد ضروری برای سازمان در سراسر صنعت است و به بهبود عملکرد کلی کسب و کار و عملکرد شرکت کمک می کند.

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

خدمات ایزوسیستم در زمینه‌ی مشاوره، پیاده‌سازی و اخذ ایزو برای مشاغل مختلف است که منتج به گرفتن ایزو و دریافت ایزو معتبر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع گواهینامه ایزو می‌توانید از طریق شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ با ما در تماس باشید یا از طریق تکمیل فرم اخذ ایزو کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!