مشاوره پیاده سازی گواهینامه HSE-MS – مدیریت ایمنی،بهداشت و محیط زیست

مشاوره پیاده_ سازی HSE

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی گواهینامه HSE-MS ( مشاوره HSE-MS)

ایزوسیستم به عنوان مشاور HSE آماده مشاوره پیاده سازی الزمات گواهینامه HSE برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان است.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی HSE از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره HSE به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره HSE، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به HSE پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی HSE

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات HSE – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد HSE شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن HSE

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده HSE

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه HSE معتبر

دریافت گواهینامه  HSE برای چه مراکزی مقدور است؟

طبق استاندارد HSE، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه HSE برای کلیه‌ی پیمانکاران در حوزه های مختلف اعم از ساخت و ساز، نفت، گاز  و پتروشیمی و صنایع مختلف به خصوص صنایع مرتبط با نفت و گاز، مواد شیمیایی، پلاستیک و دارو مناسب است. با این تفاسیر کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف در زمینه‌ی مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی HSE

استاندارد HSE یک استاندارد مهم و کاربردی است و جهت کمک به حفظ امنیت افراد از آسیب های احتمالی به کار می‌رود.

استاندارد HSE برای کارفرمایان نیز به معنای محافظت از دارایی‌های باارزش و اجتناب از پیگرد قانونی، دعوی حقوقی و از دست دادن اعتبار است. این استاندارد همچنین جهت حفظ محیط زیست نیز به کار می رود. درواقع اجرای استاندارد سیستم مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست به معنی اجرای همزمان دو استاندارد سیستم مدیریت محیط زیست (ایزو ۱۴۰۰۱) و مدیریت ایمنی و بهداشت (ایزو ۴۵۰۰۱) است.

مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (HSE-MS) به شما کمک می‌کند فرآیندهای فعالیت کاری خود را بهینه کرده و از لحاظ کارایی، کیفیت، ایمنی و زمان در بالاترین سطح نسبت به رقبای خود قرار بگیرید. افزون‌براین می‌توانید اطمینان داشته باشید که با کاهش هزینه‌ها، برنامه های خود را عملی می‌کنید. حفره‌های امنیتی بالقوه و موقعیت‌های خطرناک در زمان را شناسایی کرده و با معیارهای ایمنی مناسب جبران می کنید؛ در نتیجه به شما این امکان را می‌دهد از وقفه‌های کاری اجتناب کنید.

گواهینامه HSE شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی حفظ امنیت افراد است.

پیاده سازی HSE یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای پیشگیری و جلوگیری از بروز حادثه محسوب می‌شود. اجرای HSE یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است  که نقش مهمی در اطمینان از سلامت و ایمنی کارگران، کاهش خطرات احتمالی و بهبود بهره وری در محل دارد.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه HSE معتبر

برای مشاوره پیاده سازی HSE و اخذ HSE معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات HSE را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی HSE از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی HSE و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!