مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴ – استاندارد ایزو رضایتمندی مشتری

مشاوره ایزو 10004

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴ ( مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۱۰۰۰۴ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۱۰۰۰۴ صرف نظر از اندازه در کلیه‌ی سازمان‌هایی که در زمینه‌ی تعریف و اجرای فرآیندهای نظارت و سنجش رضایت مشتریان فعالیت دارند و می‌خواهند بخش‌های ذینفع و به‌ویژه مشتریان را جلب کنند، کاربر دارد.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴ به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۱۰۰۰۴ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۱۰۰۰۴ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۱۰۰۰۴

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۱۰۰۰۴

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 10004 برای چه مراکزی مقدور است؟

طبق استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌هایی دولتی و خصوصی که مایل هستند موفقیت، نظارت و رضایت مشتری را مدیریت، پشتیبانی و جلب کنند، کاربرد دارد. کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴

استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۱۰۰۰۴ (ISO 10004) راهنمایی جهت تعریف و اجرای فرآیندهای نظارت و سنجش رضایت مشتریان است. رضایت مشتری از طریق شناسایی انتظارات مشتری، تحلیل و جمع‌آوری داده‌ها، بهبود و نظارت بر رضایت مشتری حاصل می‌شود.

با اخذ ایزو ۱۰۰۰۴ دانش جامعی از بهترین شیوه‌های رضایت مشتری به دست خواهید آورد و قادر به استفاده‌ی موثر از آن‌ها در سازمان برای برآورده کردن انتظارات مشتری خواهید شد. افزون‌براین انتظارات مشتری را شناسایی خواهید کرد. دریافت ایزو ۱۰۰۰۴ باعث می‌شود پرسنل برای افزایش مهارت‌هایشان در برخورد با مشتریان تشویق شوند.

استاندارد ایزو رضایتمندی مشتری شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی جذب رضایت مشتری است.

پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای بهبود و جلب رضایت مشتری است. اجرای ایزو ۱۰۰۰۴ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا رضایت مشتری حاصل شود و درنتیجه‌ی این امر جذب مشتریان جدید و بیشتر است.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۱۰۰۰۴ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴ و اخذ ایزو ۱۰۰۰۴ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۱۰۰۰۴ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۴ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!