مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶ – استاندارد ایزو مدیریت کیفیت پروژه

پیاده سازی ایزو 10006

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶ ( مشاوره ایزو ۱۰۰۰۶)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۱۰۰۰۶ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۱۰۰۰۶ برای هر سازمان دخیل در اجرای پروژه‌ها صرف‌نظر از اندازه‌ی سازمان(شرکت) چه کوچک و چه بزرگ،موقعیت جغرافیایی وغیره کاربرد دارد.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰۶ به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰۶، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۱۰۰۰۶ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۱۰۰۰۶ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۱۰۰۰۶ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۱۰۰۰۶

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۱۰۰۰۶

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 10006 برای چه مراکزی مقدور است؟

طبق استاندارد ایزو ۱۰۰۰۶، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌هایی دولتی و خصوصی که مایل هستند روی پروژه‌هایی با پیچیدگی متفاوت، کوچک یا بزرگ یا طولانی‌مدت کار کنند، کاربرد دارد. کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶

استاندارد ایزو ۱۰۰۰۶ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۱۰۰۰۶ (ISO 10006) “مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت” با هدف ارائه‌ی راهنمایی برای مدیریت کیفیت پروژه‌ها تهیه شد. هدف گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶ این است که با ارائه‌ی مدیریت کیفیت در پروژه‌ها، طرف ذینفع پروژه را راضی کند.

اخذ ایزو ۱۰۰۰۶ تصویر شرکت و سهم بازار یک سازمان یا پروژه را ارتقا می‌دهد. رضایت مشتری و ایمنی مشتریان، کارمندان و دیگر افراد مرتبط با پروژه حاصل می‌شود. خدمات کارآمدتر ارائه می‌کند و موجب صرفه‌جویی در زمان می‌شود. افزون‌براین، امکان بازاریابی بهتر و افزایش فروش را فراهم می‌کند.

عدم تعهد به ایجاد، پیاده‌سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ایزو ۱۰۰۰۶، منجر به عدم دستیابی به نتایج مورد نظر می‌شود.

استاندارد ایزو مدیریت کیفیت پروژه شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت است.

پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای بالا بردن کیفیت پروژه است. اجرای ایزو ۱۰۰۰۶ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا بهبود مستمر در کیفیت پروژه حاصل شود و هزینه‌های اضافی سازمان کاهش پیدا کند.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۱۰۰۰۶ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶ و اخذ ایزو ۱۰۰۰۶ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۱۰۰۰۶ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۱۰۰۰۶ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!