مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸ – استاندارد ایزو ارزش گذاری برند

مشاوره ایزو 10668

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸ ( مشاوره ایزو ۱۰۶۶۸)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۱۰۶۶۸ آماده مشاوره پیاده سزای الزمات ایزو ۱۰۶۶۸ روی یک نام تجاری برای سازمان هایی که مایل به درآمد هستند یا برای کسانی که درگیر کسب یا جستجوی سرمایه گذاری هستند، بسیار مهم است.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۱۰۶۶۸ به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۱۰۶۶۸، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۱۰۶۶۸ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۱۰۶۶۸ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۱۰۶۶۸ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۱۰۶۶۸

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۱۰۶۶۸

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۶۶۸ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 10668 برای چه مراکزی مقدور است؟

طبق استاندارد ایزو ۱۰۶۶۸، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۶۶۸ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌هایی مناسب است که می‌خواهند ارزیابی نام تجاری انجام می دهند. اخذ ایزو ۱۰۶۶۸ باعث جذب بیشتر مشتری می‌شود و اطمینان خاطر ایجاد می‌کند. افزون بر این باعث خواهد شد تا رهبری بازار را در دست داشته باشید و مزیت رقابتی ایجاد خواهد کرد. در مجموع استاندارد مذکور نقش مهمی در اعتماد به نفس سازمانی ایجاد می کند. با این تفاسیر کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف می‌توانند در زمینه‌ی ارزیابی نام تجاری خود برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸

استاندارد ایزو ۱۰۶۶۸ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۱۰۶۶۸ (ISO 10668) استانداردی ویژه ارزش گذاری مالی برند می باشد. استاندارد ارزیابی برند که با نام ISO 10668 شناخته می شود، به عنوان یک الزام برای روش اندازه گیری ارزش برند محسوب می شود.

علامت تجاری یک برند تنها علامت قانونی قابل دفاع (یا هر ترکیبی از علائم) است که قادر است کالا یا خدمات یک شرکت را از دیگر شرکت ها و سازمان ها متمایز کند.

استاندارد ایزو ارزش گذاری برند شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی ارزیابی برند است.

پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای ارزشیابی نام تجاری شامل اهداف، مبانی ارزیابی، رویکردهای ارزیابی است. اجرای ایزو ۱۰۶۶۸ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است  که نقش مهمی در ارزیابی پتانسیل تجاری یک شرکت دارد.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۱۰۶۶۸ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸ و اخذ ایزو ۱۰۶۶۸ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۱۰۶۶۸ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۱۰۶۶۸ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!