گواهینامه ایزو ۱۲۴۰۲:۲۰۲۰ – وسیله شناور روی آب (جلیقه نجات)

گواهینامه ایزو 12402

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


دیگر در برابر شنا و غرق شدن ایمن باشید. زیرا مجموعه استانداردهای ایزو مربوط به جلیقه نجات به روز شده است.

ایمنی بر روی آب زمانی تحقق پیدا می کند که صحبت از جلیقه نجات می شود. اما فقط درصورتی این امر میسر می شود که در واقع جلیقه نجات پوشیده شود. بنابراین عملکرد، ایمنی و راحتی در درجه اول دارای اهمیت فراوان هستند.

مجموعه استاندارد های ایزو ۱۲۴۰۲، شامل ۹ بخش می باشد که مربوط به وسایل شناور سازی شخصی است که هدف آن بهبود بخشیدن به عنوان راهنمای توافق شده بین المللی برای تولیدکنندگان، خریداران و افراد دارای وسایل شناور شخصی است. گواهینامه ایزو ۱۲۴۰۲:۲۰۲۰، الزامات ایمنی و روش های آزمایش جلیقه نجات، کمکهای شناوری، اجزا و لوازم جانبی را برای محافظت از فرد در برابر غرق شدن و اطمینان از عملکرد موثر تجهیزات بیان می کند. این مجموعه به تازگی به روز شده است تا اطمینان حاصل شود که با آخرین فناوری ها ارتباط دارد و همچنان از افراد در برابر آب حفظ می کند.

سری ISO 12402 به جلیقه های نجات و کمک های شناوری و مشخصات مختلف آن ها از جمله سطح پشتیبانی، انواع وسایل شناوری، روش های آماده سازی دستگاه های بادی و موارد دیگر اشاره می کند.

پیشرفت‌های کلیدی در این سری شامل عبارات و تعاریف جدید، اصلاحات در معیارهای سازگاری برای برخی از جنبه‌ها و افزودن به الزامات مورد نیاز می‌باشد.

سری ISO 12402 توسط کمیته فنی ISO ISO / TC 188 ، Small craft ، کمیته فرعی SC 1 ، تجهیزات ایمنی شخصی که دبیرخانه آن توسط DIN، عضو ISO برای آلمان برگزار می شود ، توسعه و به روز شد.

اخذ ایزو و مشاوره ایزو

برای مشاوره رایگان در رابطه با گواهینامه ایزو مطابق با کسب و کار خود می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. مشاورین ایزوسیستم آماده پاسخگویی به سولات شما در زمینه پیاده سازی و اخذ ایزو و سایر موارد می باشند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!