گواهینامه ایزو ۱۳۰۰۶:۲۰۱۸ – استاندارد تخصصی صنعت کاشی و سرامیک

ایزو 13006

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


ایزو ۱۳۰۰۶ چیست؟

ISO 13006: 2018 اصطلاحات را تعریف کرده و طبقه بندی ها، خصوصیات و الزامات برای کاشی های سرامیکی با بهترین کیفیت تجاری (کیفیت اول) را تعیین می کند. استاندارد ایزو ۱۳۰۰۶:۲۰۱۸، در مورد کاشی های ساخته شده با فرآیندهای عادی اکستروژن یا پرس خشک کاربرد دارد.

اکستروژن سرامیک ها (Extrusion of Ceramics یک روش شکل دهی به سرامیک ها می باشد که برای تولید اجزای سرامیکی با سطح مقطع ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.

پرس کردنِ خشک، متداول ترین روش شکل دادن است که در صنعت سرامیک استفاده میشود و برای شکل دادنِ انواعی از سرامیک ها به کار می رود.

گواهینامه ایزو ۱۳۰۰۶، در مورد لوازم جانبی تزئینی یا برش هایی نظیر لبه ها، گوشه ها، قرنیز پای دیوار، پله ها، کاشی های خمیده و سایر قطعات یا لوازم جانبی یا موزائیک کاربرد ندارد.

توجه داشته باشید ISO 10545 (تمام قسمت ها) مراحل آزمایش مورد نیاز برای تعیین ویژگی های محصول ذکر شده در این سند را توصیف می کند. ایزو ۱۰۵۴۵ یک استاندارد چند بخشی است که هر قسمت یک روش آزمایش خاص یا ماده مرتبط را توصیف می کند.

مشاوره رایگان اخذ ایزو

برای اخذ، پیاده سازی و مشاوره رایگان در ارتباط با استانداردهای ایزو مورد نظر می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!