آشنایی با ایزو ۱۷۱۰۰ – سیستم مدیریت خدمات ترجمه

ایزو 17100-اخذ ایزو

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


ایزو ۱۷۱۰۰ به‌طور خاص روی شرکت‌هایی تمرکز دارد که خدمات ترجمه ارائه می‌دهند. هر شرکتی که این خدمات را ارائه می‌دهد و دارای گواهینامه ایزو ۱۷۱۰۰ است، نشان می‌دهد که خدمات ارائه شده مطابق با الزامات بین المللی در این زمینه است. از آنجا که تمام فرآیندهای درون سازمان مورد بازرسی قرار می‌گیرند، اخذ ایزو ۱۷۱۰۰، کیفیت و بهبود مستمر را تضمین می‌کند.

با اخذ ایزو ۱۷۱۰۰، شرکت مربوطه ثابت می‌کند که خدمات ترجمه با استفاده از یک فرآیند کنترل شده و به‌طور مداوم بهبود یافته انجام می‌شود. استاندارد ایزو ۱۷۱۰۰ الزامات کل فرآیند ترجمه را تعیین می‌کند. این الزامات شامل تهیه نقل قول‌ها و فاکتورها، استقرار مترجمان واجد شرایط و منابع استفاده شده است. به مشتریان تضمین داده می‌شود که خدمات ارائه شده با دریافت گواهینامه ایزو ۱۷۱۰۰ از کیفیت بالایی برخوردار است.

مزایای اخذ ایزو ۱۷۱۰۰ چیست

درمجموع اخذ ایزو مزایای بسیار زیادی دارد و گواهینامه ایزو ۱۷۱۰۰ نیز از این قاعده مستثنا نیست. تقریباً همه‌ی مناقصات خدمات ترجمه به گواهینامه ایزو ۱۷۱۰۰ نیاز دارند؛ بنابراین با دریافت گواهینامه ایزو، مناقصه را هرگز از دست نخواهید داد. افزون‌بر‌این به مشتری خود ثابت می‌کنید که خدمات ارائه شده از استانداردهای کیفی مطلوبی برخوردار هستند و طرفین متقاضی همکاری نیز می‌دانند که خدمات و مترجمان از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. در ایزو ۱۷۱۰۰ ساختار روشنی وجود دارد؛ زیرا این استاندارد کل فرآیند خدمات ترجمه را دربر می‌گیرد.

ادغام ایزو ۱۷۱۰۰ با ایزو ۹۰۰۱

ایزو ۱۷۱۰۰ استانداردی است که اغلب با استاندارد ایزو ۹۰۰۱ که مربوط به سیستم مدیریت کیفت است، ترکیب می‌شود. با توجه به ساختار هردو استاندارد، سیستم‌های مدیریت می‌توانند کاملاً یکپارچه شوند. اگر می‌خواهید ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۷۰۰۱ را در شرکت خود پیاده‌سازی کنید، بهتر است این کار را همزمان انجام دهید. این کار علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، باعث صرفه‌جویی در وقت نیز می‌شود. درعین حال، شما می‌توانید دارالترجمه خود را در موقعیت مطلوبی در بازار قرار دهید و بهترین باشید.

اخذ ایزو در محیطی امن

برای دریافت گواهینامه ایزو ۱۷۱۰۰، گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و سایر گواهینامه ایزو مدنظرتان می‌توانید با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!