استاندارد ایزو ۱۷۹۶۶:۲۰۱۶ – محصولات کمکی برای بهداشت شخصی

ایزو 17966

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


ایزو ۱۷۹۶۶ چیست؟

استاندارد بین المللی ایزو ۱۷۹۶۶:۲۰۱۶، الزامات و روش های تست مربوط به محصولات کمکی برای بهداشت شخصی می باشد که از افراد در مراقبت از منزل، مؤسسات و اماکن عمومی پشتیبانی می کند. برخی از دستگاه ها می توانند در بیش از یک محیط استفاده شوند. این بدان معنی است که بسته به محیط می توانند الزامات و روش های مختلف آزمایش را برای همان محصول اعمال کنند. بندهای ۱ تا ۲۱ و بند ۲۵ حاوی الزامات عمومی کلیه انواع محصولات موجود در بخش های مختلف هستند. بندهای ۲۲ تا ۲۴ حاوی الزامات خاصی برای محصولات موبایل می باشد. این بندها الزامات اضافی به بندهای کلی را نشان می دهد. برای اینکه یک محصول ادعا کند مطابق با این استاندارد بین المللی ایزو ۱۷۹۶۶ است، بسته به نوع محصول، باید کلیه بندهای مربوطه رعایت شود. به عنوان مثال، برخی محصولات شامل اجزای الکتریکی نیستند. بنابراین، بندهای مربوط به قطعات الکتریکی ممکن است مرتبط نباشند.

علاوه بر الزامات موجود در این استاندارد بین المللی ، در ضمیمه B توصیه های کلی ارائه شده است.

گواهینامه ایزو ۱۷۹۶۶، الزامات و روش های آزمایش مرتبط را برای محصولات کمکی برای بهداشت شخصی (APPH) فراهم می نماید. محیط کار و جنبه های ایمنی نیز اعمال شده است. ایزو ۱۷۹۶۶ موارد الزامات ایمنی و عملکردی را در هنگام استفاده عادی اعمال می نمایند و سوء استفاده و خرابی قابل پیش بینی را مشخص می کند. همچنین روش های اندازه گیری نیروهای لازم برای اجرای کنترل ها را مشخص می کند و محدودیت هایی را برای نیروهای مورد نیاز برای برخی از عملیات ها مشخص می نماید.

با ما در تماس باشید!

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان، فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در کم ترین زمان با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!