ایزو ۲۰۷۰۰ – دستورالعمل خدمات مشاوره مدیریت

ایزو-20700
این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

ایزو ۲۰۷۰۰ چیست؟

ایزو ۲۰۷۰۰ (ISO 20700)، دستورالعمل خدمات مشاوره مدیریت، با هدف کمک به ارائه دهندگان خدمات مشاوره مدیریت (MCSPs) و مشتریان، شفافیت و درک وظایف مشاوره خود را برای دستیابی به نتایج بهتر بهبود می‌بخشند. استاندارد بین المللی مذکور به ارائه دهندگان خدمات این امکان را می‌دهد تا ریسک را در وظایف مشاوره مدیریت کاهش دهند و در هنگام شروع رشد یا تغییر سازمانی، تخصص ارزشمندی را برای سازمان به ارمغان آورند و ارزش بهتری را برای مشتریان خود ارائه دهند.

ایزو ۲۰۷۰۰ برای اولین بار در ژوئن ۲۰۱۷ توسط سازمان ایزو منتشر شد و برای همه‌ی ارائه دهندگان خدمات مشاوره مدیریت صرف نظر از اندازه یا زمینه عملیاتی، از جمله انجمن‌ها، سازمان‌های دولتی و غیر دولتی و غیره قابل اجرا است. این استاندارد ضمن تمرکز بر اهمیت درک و برآوردن نیازهای مشتری، فرصتی به ارائه دهندگان خدمات مشاوره مدیریت می‌دهد تا از نوآوری و تمایز محافظت کنند.

چرا اخذ ایزو ۲۰۷۰۰ مهم است؟

انتظارات رو به رشد مشتریان و نیازهای در حال تحول نیاز به داشتن مشاوران، مدیریت کارآمدی را ایجاد می‌کند که دارای پتانسیل لازم برای کمک به سازمان‌ها برای عملکرد مؤثر هستند. طراحی و بهینه‌سازی سازمانی، پشتیبانی ارائه شده در فرآیند تصمیم‌گیری، نوآوری و راه اندازی یک محصول، تنها برخی از راه هایی است که مشاوران مدیریت می‌توانند به سازمان‌ها در ایجاد عملکرد بهتر کمک کنند.

ایزو ۲۰۷۰۰ براساس بهترین شیوه‌های صنعت مشاوره مدیریت شامل توصیه‌هایی است که شما را برای بهبود مشخصات، اجرا، پذیرش نتیجه و به‌سرانجام‌رسیدن خدمات مشاوره مدیریت راهنمایی می‌کند.

افزون‌براین، اخذ ایزو ۲۰۷۰۰ کمک خواهد کرد تا شهرت حرفه‌ای خود را افزایش دهید و در عین‌حال کیفیت خدمات مشاوره خود را ارتقا دهید. با پیروی از این استاندارد بین المللی، هم مشتریان و هم ارائه دهندگان خدمات مشاوره مدیریت قادر خواهند بود به وضوح چارچوب مشاوره مدیریت استاندارد شده را درک کنند که منجربه بهبود مستمر روابط تجاری می‌شود.

مزایای اخذ ایزو ۲۰۷۰۰ چیست؟

  • بهبود درک مشتری و مشاهده مزایا طریق خدمات مشاوره
  • تکنیک‌ها و شیوه‌های خوب مورد استفاده برای ارائه موثر خدمات مشاوره مدیریت
  • بهبود کیفیت، حرفه ای بودن و رفتار اخلاقی در طول انجام وظایف مشاوره
  • توانایی درک بهتر نیازهای مشتری و ارائه ارزش بهتر برای آنها
  • کاهش خطرات با ارائه خدمات مشاوره مدیریت

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع گواهینامه‌ ایزو مطابق با نوع مشاغل خود و همچنین اخذ ایزو ۲۰۷۰۰ می‌توانید با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید یا فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!