مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰ – استاندارد ایزو مدیریت پروژه

مشاوره پیاده_سازی ایزو 21500

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰ ( مشاوره ایزو ۲۱۵۰۰)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۲۱۵۰۰ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۲۱۵۰۰ صرف نظر از اندازه در کلیه‌ی سازمان‌هایی که در زمینه‌ی مدیریت پروژه فعالیت دارند، راهنمایی‌هایی را ارائه می‌کند.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۲۱۵۰۰ به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۲۱۵۰۰، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۲۱۵۰۰ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۲۱۵۰۰ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۲۱۵۰۰ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۲۱۵۰۰

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۲۱۵۰۰

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۲۱۵۰۰ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 21500 برای چه مراکزی مقدور است؟

بر طبق متن استاندارد ایزو ۲۱۵۰۰، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۲۱۵۰۰ برای کلیه‌ی سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی صرف نظر از اندازه اخذ می‌شود. ایزو ۲۱۵۰۰ دستوالعمل‌ها و توصیف سطح بالایی از مفاهیم و فرآیند‌هایی که در مدیریت پروژه مهم هستند ارائه می‌دهد. کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰

مدیریت پروژه شامل کاربرد‌ رو‌ش‌ها، ابزارها و تکنیک‌هایی است که برای مدیریت بهینه در پروژه استفاده می‌شود که شامل مراحل مختلف چرخه‌ی عمر است که دوره‌ای را از ابتدا تا پایان پروژه طی می‌کند.

استاندارد ایزو ۲۱۵۰۰ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۲۱۵۰۰ (ISO 21500)، استاندارد بین‌المللی مربوط به مدیریت پروژه است و چارچوبی قوی برای کمک و دست‌یابی به اهداف تجاری فراهم می‌کند. افزون‌بر این مدیریت پروژه می‌تواند به‌عنوان محرکی درپس هرکاری ظاهر شود.

ایزو ۲۱۵۰۰ طوری طراحی شده است که با سایر استاندارد‌های ایزو شامل ایزو ۱۰۰۰۶ – کیفیت پروژه، ایزو ۳۱۰۰۰ – مدیریت ریسک و برخی استاندارد‌های دیگر سازگاری دارد و می‌توان استاندارد‌های مذکور را درکنار هم اخذ است.

سیستم مدیریت پروژه شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی مدیریت پروژه است.

پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای بهبود مدیریت پروژه و عملیاتی در سازمان‌ها است. اجرای ایزو ۲۱۵۰۰ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا از مدیریت پروژه به‌عنوان ابزاری کارآمد برای رسیدگی به فعالیت‌های پیچیده استفاده شود.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۲۱۵۰۰ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰ و اخذ ایزو ۲۱۵۰۰ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۲۱۵۰۰ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۲۱۵۰۰ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!