مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰ – سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی

مشاوره پیاده سازی ایزو 22000

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰ ( مشاوره ایزو ۲۲۰۰۰)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۲۲۰۰۰ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۲۲۰۰۰ صرف نظر از اندازه در کلیه‌ی سازمان‌هایی که در زمینه‌ی زنجیره‌ی غذایی فعالیت دارند و می‌خواهند محصولاتی ایمن و پایدار تولید کنند کاربر دارد.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۲۲۰۰۰ به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۲۲۰۰۰، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۲۲۰۰۰ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۲۲۰۰۰ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۲۲۰۰۰

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۲۲۰۰۰

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۲۲۰۰۰ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 22000 برای چه مراکزی مقدور است؟

بر طبق متن استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۲۲۰۰۰ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌های در زمینه‌ی مواد غذایی با هر اندازه‌ای مانند تولیدکنندگان، انبار محصولات غذایی، پرورش دام و طیور، حمل و نقل مواد غذایی و سایر موارد برای جلوگیری از آسیب‌های مربوط به ایمنی مواد غذایی طراحی شده است. لذا کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰

استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۲۲۰۰۰، استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی است و به مشاغل کمک می‌کند تا مهم‌ترین دارایی خود، یعنی کیفیت و ایمنی مواد غذایی را حفظ کرده و به پیشرفت و برتری در کسب‌وکار دست یابند.

سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی ایجاد محصولات ایمن است.

پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای افزایش رضایت مشتری و ایمنی و کاهش هزینه‌های عملیاتی در سازمان‌ها است. اجرای ایزو ۲۲۰۰۰ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است که به بهبود کیفیت مواد غذایی و افزایش ایمنی می‌کند. ناگفته نماند ایزو ۲۲۰۰۰ با سایر گواهینامه‌های دیگر مانند ایزو ۹۰۰۱ مربوط به سیستم مدیریت کیفیت و HACCP و گواهینامه GMP‌ مربوط به تولید خوب محصول سازگار است. به‌عبارت دیگر می‌تواند استاندارد‌های مذکور را در سازمان خود و درکنار هم اخذ نمایید و از مزایای بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۲۲۰۰۰ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰ و اخذ ایزو ۲۲۰۰۰ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۲۲۰۰۰ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۲۲۰۰۰ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!