مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۳۰۱ – سیستم مدیریت تداوم کسب و کار

مشاوره ایزو 22301

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۳۰۱

ایزوسیستم به عنوان مشاور استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ (مدیریت تداوم کسب و کار) آماده مشاوره پیاده‌سازی الزمات ایزو ۲۲۳۰۱ است.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد، ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ (مدیریت تداوم کسب و کار)، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱

مرحله اول: بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم: آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم: مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۲۲۳۰۱

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۲۲۳۰۱

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ معتبر

دریافت ایزو ۲۲۳۰۱  برای چه مراکزی مقدور است؟

ایزو ۲۲۳۰۱ می‌تواند برای هر کسب‌وکار، در هر اندازه، در هر بخش که به دنبال حفاظت در برابر شرایط نامساعد است و ممکن است تهدیدی برای فعالیت های روز باشد، مناسب می باشد.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۲۲۳۰۱

ایزو ۲۲۳۰۱ برای حفاظت، کاهش احتمال وقوع حوادث، آماده شدن، و بهبود حوادث مخربی که به وجود می‌آیند طراحی شده‌است. با یک سیستم مدیریت تداوم کسب و کار، سازمان شما برای شناسایی و پیش‌گیری از تهدیدها آماده است.

استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند و به شرکت ها اجازه می‌دهد ریسک مرتبط با اختلالات را به حداقل برسانند.

اجرای برنامه تداوم کسب و کار در سازمان شما به این معنی است که شما برای حوادث غیر منتظره آماده هستید. برنامه تدوام کسب و کار به شما اطمینان می‌دهد که سازمان شما بدون هیچ تاثیر و زیان عمده به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

پیاده سازی ایزو ۲۲۳۰۱ از بهترین روش‌های اثبات شده برای به حداقل رساندن ریسک است. ایزو ۲۲۳۰۱ به گونه‌ای طراحی شده است که یک سیستم مدیریت تداوم کسب و کار ایجاد می شود و اعضای داخلی در صورت بروز حادثه کاملاً از نقش خود در این سیستم آگاه می باشند.

ایزو ۲۲۳۰۱ این امکان را می‌دهد که زیان‌های مهم را به حداقل برسانید. با ایزو ۲۲۳۰۱، شما دانش و مهارت‌های خود را افزایش خواهید داد و قادر خواهید بود به کسب و کار خود در بهترین عملکرد در مدیریت تداوم کسب‌وکار مشاوره دهید.

مزایای اخذ ایزو ۲۲۳۰۱ به شرح زیر است:

  • موجب بهبود اعتبار کسب‌وکار و در نتیجه منجر به حفظ مشتریان می‌شود.
  • ارتقا توانایی تصمیم‌گیری، به این صورت که شرکت درک بهتری از تهدیدها برای عملیات دارد.
  • موجب افزایش اعتماد مشتریان می شود.
  • ریسک‌ها را شناسایی کرده و تاثیر حوادث را به حداقل می رساند.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۲۲۳۰۱ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۳۰۱ و اخذ ایزو ۲۲۳۰۱ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۲۲۳۰۱ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۲۳۰۱ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۲۲۳۰۱ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!