ایزو ۲۳۲۳۴:۲۰۲۱ – قابلیت دسترسی و امنیت در ساختمان

ایزو 23234

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به نقل از ایزو، یک جامعه‌ی مدرن، فراگیر و پایدار، به امنیت بالا با برنامه‌ریزی و سازماندهی دقیق نیاز دارد. به‌تازگی ایزو ۲۳۲۳۴ به‌عنوان استانداردی که برای تسهیل موارد مذکور راهنمایی و کمک می کند، منتشر شده است.

ایزو ۲۳۲۳۴، ساختمان‌ها و کارهای عمرانی – امنیت – برنامه ریزی اقدامات امنیتی در محیط ساخته شده، جزئیات مورد نیاز و توصیه‌ها درکمک به سازمان‌ها برای اجرای برنامه‌هایی برای محافظت در برابر اقدامات ناخواسته است. ایزو ۲۳۲۳۴ یک الگوی ساختاریافته برای شناسایی نیازهای آن‌ها و تدوین اقدامات امنیتی مناسب را فراهم می‌کند.

اسناد مذکور توصیف می‌کند که کدام روش‌ها و روال‌ها باید در مراحل مختلف یک پروژه ساختمان سازی یا کارهای عمرانی اجرا شوند و همچنین صلاحیت‌های لازم برای دستیابی به نتیجه خوب را ارائه می‌کند.

ایزو ۲۱۵۴۲، ساخت و ساز ساختمان – قابلیت دسترسی و استفاده از محیط ساخته شده، طیف وسیعی از الزامات و توصیه‌های مربوط به طراحی و ساخت و دسترسی ساختمان‌ها را مشخص می‌کند. این موارد شامل دسترسی به ساختمان‌ها، گردش داخل ساختمان، خروج از ساختمان در شرایط عادی و تخلیه در صورت آتش سوزی است.

به تازگی، این نسخه بازبینی‌شده یک ساختار سند بهبود یافته برای کاربرد آسان‌تر و همچنین اطلاعات اضافی در مورد جنبه‌هایی مانند محیطی آکوستیک و تخلیه اضطراری ارائه می‌دهد.

اخذ ایزو در محیطی امن

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی گواهینامه ایزو می‌توانید با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاوره رایگان اخذ ایزو می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!