ایزو ۲۳۲۳۴:۲۰۲۱ – قابلیت دسترسی و امنیت در ساختمان

ایزو 23234

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به نقل از ایزو، یک جامعه‌ی مدرن، فراگیر و پایدار، به امنیت بالا با برنامه‌ریزی و سازماندهی دقیق نیاز دارد. به‌تازگی ایزو ۲۳۲۳۴ به‌عنوان استانداردی که برای تسهیل موارد مذکور راهنمایی و کمک می کند، منتشر شده است.

ایزو ۲۳۲۳۴، ساختمان‌ها و کارهای عمرانی – امنیت – برنامه ریزی اقدامات امنیتی در محیط ساخته شده، جزئیات مورد نیاز و توصیه‌ها درکمک به سازمان‌ها برای اجرای برنامه‌هایی برای محافظت در برابر اقدامات ناخواسته است. ایزو ۲۳۲۳۴ یک الگوی ساختاریافته برای شناسایی نیازهای آن‌ها و تدوین اقدامات امنیتی مناسب را فراهم می‌کند.

اسناد مذکور توصیف می‌کند که کدام روش‌ها و روال‌ها باید در مراحل مختلف یک پروژه ساختمان سازی یا کارهای عمرانی اجرا شوند و همچنین صلاحیت‌های لازم برای دستیابی به نتیجه خوب را ارائه می‌کند.

ایزو ۲۱۵۴۲، ساخت و ساز ساختمان – قابلیت دسترسی و استفاده از محیط ساخته شده، طیف وسیعی از الزامات و توصیه‌های مربوط به طراحی و ساخت و دسترسی ساختمان‌ها را مشخص می‌کند. این موارد شامل دسترسی به ساختمان‌ها، گردش داخل ساختمان، خروج از ساختمان در شرایط عادی و تخلیه در صورت آتش سوزی است.

به تازگی، این نسخه بازبینی‌شده یک ساختار سند بهبود یافته برای کاربرد آسان‌تر و همچنین اطلاعات اضافی در مورد جنبه‌هایی مانند محیطی آکوستیک و تخلیه اضطراری ارائه می‌دهد.

اخذ ایزو در محیطی امن

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی گواهینامه ایزو می‌توانید با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاوره رایگان اخذ ایزو می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید:  نظرسنجی پژوهشی برای ویرایش احتمالی استاندارد ایزو 9001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!