ایزو ۲۳۴۵۶-۱ – علائم پویا در محیط های فیزیکی

ایزو 23456-1
این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

به‌تازگی استاندارد بین المللی جدیدی منتشر شده است

علائم پویا در موقعیت‌های متنوع و متغیر مانند بزرگراه‌ها و ساختمانهای عمومی، برای ارائه اطلاعات فوری، به روز و مرتبط و مهم استفاده می‌شوند. بنابراین، برای موثر بودن، باید بسیار قابل مشاهده، ایمن و در دسترس همگان باشند. به‌تازگی استانداردی جدید برای اطمینان از وجود آنها منتشر شده است.

ISO 23456-1، علائم پویا در محیط های فیزیکی-قسمت ۱: الزامات عمومی، مشخصات مورد توافق بین‌المللی برای ارگونومی صحیح چنین علائم از جمله دید، ایمنی تصویر بصری و دسترسی را ارائه می‌دهد.

این استاندارد تغییر ماهیت علامت را با توجه به محیط آن مانند روشنایی و تراکم افراد در نظر می گیرد. این راهنما برای تولیدکنندگان دستگاه و سازندگان محتوا مفید است. افزون بر این، بستری را فراهم می‌کند که فناوری در چنین علائم می‌تواند در آن پرورش پیدا کند.

ایزو ۲۳۴۵۶-۱ توسط کمیته فرعی ISO SC 5، ارگونومی محیط فیزیکی، کمیته فنی ISO/TC 159 توسعه یافته است.

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای اخذ ایزو معتبر  می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

برای پیاده سازی گواهینامه ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند. ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه‌، آماده‌ی ارائه انواع  استانداردهای ایزو به سازمان‌ها و مشاغل مختلف می‌باشد. همچنین در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان برترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه نخست شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب شده است.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!