ایزو ۲۳۵۹۲:۲۰۲۱ – خدمات عالی به مشتریان

ایزو 23592 ویرایش 2021

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


همه‌ی ما می دانیم که ارائه‌ی خدمات خوب به مشتریان مزایای فراوانی دارد و سازمان‌هایی خدمات عالی به مشتریان ارائه می‌دهند، همیشه برتر از سایر رقبای خود خواهند بود. همه‌ی کسب‌وکار‌ها به فکر جذب مشتریان بیشتر هستند و از طرفی دیگر انتظارات مشتریان نیز در حال افزایش است. خدمات عالی در حال حاضر به‌عنوان یک ابزار فروش ارزشمند برای رسیدن به نتایج مالی بهتر مطرح شده است. به‌تازگی گواهینامه ایزو جدیدی در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات منتشر شده است.

ایزو ۲۳۵۹۲:۲۰۲۱ (ISO 23592) تعالی خدمات – اصول و مدل، اصطلاحات و اصولی را تشریح می کند که خدمات عالی را تشکیل می‌دهد. ایزو ۲۳۵۹۲ با مشخصات فنی جدید ISO/TS 24082 تکمیل می‌شود که راهنمایی در زمینه طراحی خدمات عالی برای دستیابی به تجربیات برجسته و فوق‌العاده مشتری را ارائه می دهد.

کانسو تومای، مدیر کمیته ایزو که این استاندارد را توسعه داده است، گفت که بسیاری از سازمان‌ها ممکن است فکر کنند یا ادعا می‌کنند مشتری مدار هستند، اما آنها نمی‌دانند که تمرکز بر مشتری مداری باید کاملاً جامع باشد.

وی گفت: در بازار رقابتی امروز، فقط داشتن یک حوزه‌ی تجارت، تمرکز بر خدمات نیست، بلکه ادغام خدمات در هر عنصر فرهنگ سازمانی و فرایندها باعث تشکیل خدمات عالی می‌شود.

کسانی که فراتر از خدمات مشتری فکر می‌کنند و تجربیات شگفت‌انگیزی ارائه می‌دهند، واقعاً موفق خواهند شد.

ایزو ۲۳۵۹۲ و ایزو ۲۴۰۸۲ توسط کمیته فنی ISO/TC 312، تعالی در خدمات، که دبیرخانه آن که دبیرخانه آن توسط موسسه استاندارد آلمان (DIN) اداره می‌شود، ایجاد شده است.

ثبت درخواست و اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای اخذ ایزو معتبر می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات گواهینامه ایزو مربوطه را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای اخذ ایزو از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی گواهینامه ایزو و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه‌ی تخصصی و تیمی مجرب آماده‌ی ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!