ایزو ۲۳۷۶۷:۲۰۲۱ – مبلمان کودک – تشک برای تختخواب کودک – الزامات ایمنی

ایزو 23767

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به تازگی استاندارد جدیدی برای تشک نوزادان منتشر شده است.

با توجه به اینکه نوزادان و کودکان بیشتر زمان خود را در خواب سپری می کنند، برای رشد سالم آن‌ها اطمینان از ایمن‌بودن و کیفیت‌بالای تشکی که روی آن می‌خوا‌بند، ضروری است. با افزایش تجارت بین المللی در تشک های کودکان، به‌تازگی استاندارد بین‌المللی جدیدی برای تضمین یکنواختی ایمنی و کیفیت در سراسر جهان منتشر شده است.

ایزو ۲۳۷۶۷، مبلمان کودک – تشک برای تختخواب – الزامات ایمنی و روش‌های آزمایش، مرجعی را برای تولیدکنندگان برای اطمینان از سطح کیفیت و ایمنی در هر بازار ارائه می‌دهد.

چنگوآنگ لیو، رهبر پروژه  و گروه متخصصانی که این استاندارد را توسعه داده اند، گفت: ابعاد نادرست تشک یا مواد نامناسب می‌تواند خطرات قابل توجهی برای کودکان ایجاد کند؛ به ویژه هنگامی که تشک‌های مختلف در بازار‌های مختلف و بین‌المللی خرید و فروش می شود و به ‌همین دلیل باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

به عنوان مثال‌، فاصله‌ی بین تشک و تختخواب می‌تواند خطر به دام‌انداختن را فراهم کند. در موردی دیگر، موادی که استاندارد اشتعال‌پذیری کافی ندارند، می‌توانند خطر آتش سوزی را افزایش دهند.

با افزایش جمعیت و تجارت، مهم است که صنعت استانداردهای بین المللی برای کیفیت و روش‌های آزمایش به سطح قابل قبولی دست‌یابد، به طوری که هر گونه خطری برای کودکان حذف شود.

ایزو ۲۳۷۶۷:۲۰۲۱ (ISO 23767) توسط کمیته فنی ISO/TC 136، مبلمان (لوازم خانگی) توسعه یافته است که دبیرخانه آن توسط UNI، عضو ایزو در ایتالیا اداره می‌شود.

ثبت درخواست و اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای اخذ ایزو معتبر می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات گواهینامه ایزو مربوطه را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای اخذ ایزو از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی گواهینامه ایزو و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه‌ی تخصصی و تیمی مجرب آماده‌ی ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!