مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱ – سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

مشاوره پیاده_سازی ایزو 27001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱ ( مشاوره ایزو ۲۷۰۰۱)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۲۷۰۰۱ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۲۷۰۰۱ صرف نظر از اندازه در کلیه‌ی سازمان‌هایی که در زمینه‌ی حفظ امنیت اطلاعات فعالیت دارند و می‌خواهند بخش‌های ذینفع و به‌ویژه مشتریان را جلب کنند، کاربر دارد.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۲۷۰۰۱ به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۲۷۰۰۱، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۲۷۰۰۱ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۲۷۰۰۱ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۲۷۰۰۱ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۲۷۰۰۱

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۲۷۰۰۱

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 27001 برای چه مراکزی مقدور است؟

بر طبق متن استاندارد ایزو ۲۷۰۰۱، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌های در زمینه‌ی کنترل و حفظ امنیت اطلاعات با هر اندازه‌ای طراحی شده است. لذا کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

ایزو ۲۷۰۰۱ همچنین برای سازمان‌هایی که حجم بالایی از اطلاعات را از طرف سازمان‌های دیگر مانند مراکز داده‌ها و شرکت‌های برون سپاری IT مدیریت می‌کنند، قابل‌اجرا است.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱

استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۲۷۰۰۱ (ISO 27001)، استاندارد بین‌المللی است که برای مدیریت خطرات مربوط به امنیت اطلاعات به‌رسمیت شناخته می‌شود. اخذ گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ به شما این امکان را می‌دهد که به مشتریان خود و سایر سهامداران ثابت کنید که  امنیت اطلاعات خود را مدیریت می کنید.

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی حفظ امنیت اطلاعات است.

ایزو ۲۷۰۰۱، مدیریت کارآمد اطلاعات حساس شرکت را ارتقا می‌دهد، آسیب‌پذیری‌ها را برجسته می‌کند، تا اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی در برابر تهدیدهای بالقوه محافظت می‌شود و شامل افراد، فرآیند و سیستم‌های فن‌آوری اطلاعات است.

پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای افزایش امنیت اطلاعات و کاهش هزینه‌های عملیاتی در سازمان‌ها است. اجرای ایزو ۲۷۰۰۱ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است که به  افزایش ایمنی اطلاعات می‌کند. ناگفته نماند ایزو ۲۷۰۰۱ با سایر گواهینامه‌های دیگر مانند ایزو ۹۰۰۱ مربوط به سیستم مدیریت کیفیت و گواهینامه IMS سازگار است است. به‌عبارت دیگر می‌توانید استاندارد‌های مذکور را در سازمان خود و درکنار هم اخذ نمایید که این امر موجب یکپارچگی و بهبود کیفیت تولیدات و خدمات سازمان‌ها خواهد شد.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۲۷۰۰۱ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱ و اخذ ایزو ۲۷۰۰۱ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۲۷۰۰۱ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۲۷۰۰۱ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!