ایزو ۲۹۱۸۴:۲۰۲۰ منتشر شد! فناوری اطلاعات – اطلاعیه ها و رضایت حریم خصوصی آنلاین

گواهینامه ایزو 29184

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


برای همه کسانی که نگران حریم خصوصی آنلاین هستند، به تازگی ISO / IEC 29184 منتشر شده است.

امروزه ما بیشتر از قبل با هم در ارتباط هستیم. رشد ارتباطات با سرعت بالا در خانه‌ها و دفاتر، تنها با گوشی‌های هوشمند در دست و دستگاه‌های پوشیدنی پیشی گرفته است.

این دستگاه ها، داده های شخصی شما را جمع آوری و پردازش می کنند. این امر ممکن است شامل داده های جغرافیایی و بیومتریک یا فراوانی و زمان تعامل با دستگاه باشد. همچنین فرصت‌های سودمند برای شرکت‌هایی که از چنین داده‌هایی برای بازاریابی محصولاتشان و خدمات خود استفاده می‌کنند، فراهم می شود که اغلب بدون رضایت افراد می باشد.

هنگامی که افراد از نوع اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌شود آگاه می‌شوند، بسیاری از افراد از این بابت ناراضی می باشند. زیرا ممکن است از اطلاعات شخصی آن ها سوء استفاده شود و به طور حتم مردم درباره حریم خصوصی آنلاین نگران می شوند.

استاندارد جدید ایزو ۲۹۱۸۴:۲۰۲۰، که بطور مشترک توسط ISO و کمیته IEC در مورد امنیت اطلاعات، سایبری و امنیت حریم خصوصی تهیه شده است، جزئیات مربوط به اجرای اصول حفظ حریم خصوصی را از ISO / IEC 29100 ارائه می دهد.

رئیس کمیته، دکتر آندریاس ولف، اظهار داشت که مردم نگران جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی شناسایی شده (PII) توسط خدمات آنلاین هستند. در بسیاری از موارد، به دلایلی توضیح روشنی در مورد نحوه پردازش، ذخیره، نگهداری و مدیریت PII وجود ندارد. استاندارد بین المللی ایزو ۲۹۱۸۴ جدید به شفافیت و اطمینان خاطر در بسیاری از موارد کمک می کند.

گواهینامه ایزو ۲۹۱۸۴ علاوه بر ارائه اطلاعات واضح تر در مورد نوع PII و نحوه استفاده از آن، به افراد کمک می کند تا هنگام استفاده از خدمات، رضایت آن ها جلب شود. ایزو ۲۹۱۸۴:۲۰۲۰ برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین منتشر شده است.

برای اخذ ایزو همین حالا اقدام نمایید!

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاوره رایگان فرم دریافت ایزو  را تکمیل نمایید تا مشاورین با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!