ایزو ۳۰۴۱۵:۲۰۲۱ – مدیریت منابع انسانی – تنوع و مشارکت

ایزو 30415

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


سازمان‌هایی که فرصت‌های برابری فراهم می‌کنند و از ویژگی های تک تک کارمندانشان قدردانی می کنند، تجارت بهتری پیش رو خواهند داشت. عملکرد بهتر، افزایش نوآوری و مشارکت بیشتر کارکنان تنها برخی از مزایایی است که فرهنگ سازمانی فراگیر می تواند به همراه داشته باشد؛ اما رسیدن به این موقعیت همیشه یک مسیر مستقیم نیست و با پستی‌بلندی‌هایی همراه است. استاندارد جدیدی برای کمک به شما منتشر شده است.

ایزو ۳۰۴۱۵، مدیریت منابع انسانی – تنوع و مشارکت، اصولی را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند که می‌خواهند یک محل کار فراگیر ایجاد کنند و روی فرصت‌ها سرمایه‌گذاری کنند. این استاندارد اقدامات، اصول، معیارها و وظایف مرتبط با آن‌ها را پوشش می‌دهد و زمینه‌ی منحصربه‌فرد هر محل کار را در نظر می‌گیرد.

جیم لوئیس، رئیس کمیته فنی این که این استاندارد را توسعه داده است، گفت که ایجاد یک فرهنگ سازمانی فراگیر به موارد دیگری بیش از این مفهوم احتیاج دارد.

وی گفت: «دسترسی عادلانه و منصفانه به مشاغل و مسیرهای شغلی و همچنین فرصت شنیدن و احترام گذاشتن برای هر کارمند، شامل گنجاندن اصول در سیاست‌ها و اعمال در سازمان است.»

ایزو ۳۰۴۱۵ به سازمان‌ها کمک می کند تا این کار را در کل چرخه‌ی زندگی و کار و همچنین در زنجیره تامین و روابط خود با افراد انجام دهند. برای دستیابی به اهداف متنوع و مشارکت و همچنین پشتیبانی از فرایندهای اعتبارسنجی خارجی از رویکرد بهبود مستمر استفاده می‌شود.

استفاده از این استاندارد به مدیران شرکت‌ها کمک خواهد کرد  تا تعهد خود را نسبت به تنوع و مشارکت کارکنان به‌طور یکسان نشان دهند و همچنین فرصت‌های جدید برای ایجاد یک فرهنگ فراگیر را شناسایی کنند.

با ما تماس بگیرید

برای اخذ ایزو مطابق با نوع کسب‌و‌کارتان با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل و ثبت نمایید. سپس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!