ایزو ۳۱۱۱۰:۲۰۲۰ – ایمن نگه داشتن کودکان

ایزو 31110

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به تازگی یک استاندارد بین المللی جدید برای کالسکه ها و صندلی های چرخ دار کودکان منتشر شده است.

بازار بین المللی کالسکه های کودک، بازار رو به رشدی است.این امر به همان اندازه منجر به نگرانی در مورد ایمنی و کیفیت می شود.

ایزو ۳۱۱۱۰، وسایل حمل و نقل مخصوص صندلی چرخدار کودکان – کالسکه ها – الزامات و روش های آزمون، بهترین روش مورد توافق بین المللی در مورد نیازها و روش های آزمون برای تولید محصولات ایمن و با عملکرد را فراهم می کند.

با هماهنگی بسیاری از مقررات ملی و منطقه ای، انتظار می رود که استفاده گسترده از این استاندارد می تواند هزینه های انطباق را در بلند مدت کاهش دهد.

ایزو ۳۱۱۱۰:۲۰۲۰ در مورد اسباب بازی ها، صندلی های مخصوص استفاده در ورزش و صندلی های کودک و کالسکه هایی که برای کودکان با نیازهای خاص طراحی شده اند، اعمال نمی شود.

استاندارد توسط کمیته پروژه ISO / PC 310، حمل و نقل کودکان با کالسکه چرخدار منتشر شد که به کمیته فنی (ISO / TC 310)، که دبیرخانه آن توسط AFNOR، عضو ایزو برای فرانسه برگزار می شود، ارتقا یافته است.

استانداردهای آینده کمیته به عملکرد و الزامات ایمنی سایر محصولات حمل و نقل چرخدار مانند صندلی کودک روی دوچرخه، کالاهای مربوط به صندلی و مراقبت از بدن، مانند گهواره ها، وان های کودک و بسیاری از محصولات دیگر اشاره خواهد کرد.

با ما تماس بگیرید!

برای اخذ ایزو مطابق با نوع کسب و کارتان می توانید با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای مشاوره رایگان می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!