ایزو ۳۷۱۸۰:۲۰۲۱ – کدهای QR برای حمل و نقل هوشمندتر ‌و ایمن‌تر

ایزو 37180-کد QR برای حمل و نقل بهتر
این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

استاندارد جدید برای پردازش سریع‌تر و ایمن‌تر منتشر شده است

کدهای QR مورد استفاده در حمل و نقل سال‌های زیادی است که وجود دارد؛ اما عدم وجود سرعت پردازش کافی و نگرانی‌های امنیتی، کاربرد بیشتر از آن را به تاخیر انداخته است. این فناوری به منظور رفع مشکلات فعلی به روز شده است و آن را به یک ابزار بسیار قدرتمند و مفید برای مدیریت مسافران در مناطق حمل و نقل شلوغ مانند متروها و ایستگاه‌های قطار تبدیل کرده است. به‌تازگی استاندارد جدیدی برای حمایت از استفاده از آن منتشر شده است.

ایزو ۳۷۱۸۰ (ISO 37180)، زیرساخت‌های جامعه هوشمند – راهنمای حمل و نقل هوشمند با شناسایی کد QR و احراز هویت در حمل و نقل و خدمات مرتبط یا اضافی آن، راهنمای حمل و نقل و خدمات مرتبط  آن با استفاده از کدهای پاسخ سریع (QR) برای شناسایی و احراز هویت در انتقال داده ها را ارائه می دهد.

عملکرد و امنیت پیشرفته به بهبود حمل و نقل و زمینه های مربوط به آن یا خدمات اضافی مانند خدمات انتقال پول برای پرداخت و شارژ کارت های پیش پرداخت کمک می‌کند.

استفاده از این استاندارد به گونه ای طراحی شده است که خدمات حمل و نقل را برای مشتریان و نمایندگان خدمات در عین محافظت از داده های آنها راحت‌تر کند. ایزو ۳۷۱۸۰:۲۰۲۱ شامل جنبه هایی مانند امنیت، سازماندهی و عملکرد حمل و نقل هوشمند با شناسایی کد QR و احراز هویت و حفظ کیفیت خدمات حمل و نقل هوشمند می شود.

ISO 37180 توسط زیرمجموعه SC 1، زیرساخت‌های جامعه هوشمند، کمیته فنی ISO/TC 268، شهرها و جوامع پایدار توسعه یافته است.

ثبت درخواست و اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای اخذ ایزو معتبر می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات گواهینامه ایزو مربوطه را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای اخذ ایزو از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی گواهینامه ایزو و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه‌ی تخصصی و تیمی مجرب آماده‌ی ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!