مشاوره پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ – سیستم مدیریت سلامت و ایمنی شغلی

مشاوره پیاده سازی ایزو 45001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ ( مشاوره ایزو ۴۵۰۰۱)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۴۵۰۰۱ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۴۵۰۰۱ در کلیه سازمان‌ها اعم از خصوصی یا دولتی و شرکت‌ها و اصناف است.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۴۵۰۰۱ به سازمان‌ها و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۴۵۰۰۱، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۴۵۰۰۱ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۴۵۰۰۱ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۴۵۰۰۱ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۴۵۰۰۱

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۴۵۰۰۱

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۴۵۰۰۱ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 45001 برای چه مراکزی مقدور است؟

بر طبق متن استاندارد ایزو ۴۵۰۰۱، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۴۵۰۰۱ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌ها با هر فعالیت و اندازه‌ای برای جلوگیری از آسیب‌های مربوط به کار و ایجاد محیطی ایمن برای کارکنان و ذینفعان طراحی شده است. لذا کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱

استاندارد ایزو ۴۵۰۰۱ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۴۵۰۰۱، استاندارد سیستم مدیریت سلامت و ایمنی شغلی است و به مشاغل کمک می‌کند تا مهم‌ترین دارای سازمان، یعنی نیروی انسانی را حفظ کرده و به پیشرفت و برتری در کسب‌وکار خود برسید.

سیستم مدیریت سلامت و ایمنی شغلی شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی ایجاد محیطی امن است.

پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای افزایش رضایت مشتری و ایمنی و کاهش هزینه‌های عملیاتی در سازمان‌ها است. اجرای ایزو ۴۵۰۰۱ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است که به بهبود روابط ذینفعان کمک می‌کند. ناگفته نماند ایزو ۴۵۰۰۱ با سایر گواهینامه‌های دیگر مانند ایزو ۹۰۰۱ مربوط به سیستم مدیریت کیفیت و ایزو ۱۴۰۰۱، سیستم مدیریت محیط زیست سازگار است. به‌عبارت دیگر می‌تواند این سه استاندارد را در سازمان خود و درکنار هم اخذ نمایید و از مزایای بیشتری بهره‌مند شوید.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ و اخذ ایزو ۴۵۰۰۱ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۴۵۰۰۱ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۴۵۰۰۱ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!