مشاوره پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱ – سیستم مدیریت انرژی

مشاوره ایزو 50001 – سیستم مدیریت انرژی

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱ ( مشاوره ایزو ۵۰۰۰۱)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۵۰۰۰۱ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۵۰۰۰۱ صرف نظر از اندازه در کلیه‌ی سازمان‌هایی که در زمینه‌ی بهبود مدیریت انرژی فعالیت دارند و می‌خواهند بخش‌های ذینفع و به‌ویژه مشتریان را جلب کنند، کاربر دارد.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۵۰۰۰۱ به مشاغل و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۵۰۰۰۱، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۵۰۰۰۱ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۵۰۰۰۱ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۵۰۰۰۱ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۵۰۰۰۱

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۵۰۰۰۱

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 50001 برای چه مراکزی مقدور است؟

بر طبق متن استاندارد ایزو ۵۰۰۰۱، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌هایی که مایل هستند از انطباق با اظهارات خط مشی انرژی خود اطمینان حاصل نموده کاربر دارد. کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف مربوطه می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱

استاندارد ایزو ۵۰۰۰۱ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

ایزو ۵۰۰۰۱ (ISO 50001)، استاندارد بین‌المللی مربوط به مدیریت انرژی است که چهارچوب قوی برای بهینه سازی و بهره وری انرژی در سازمان‌های دولتی و خصوصی را ارائه می دهد.

گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ نشان‌دهنده تعهد سازمان به بهبود مستمر در مدیریت انرژی است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به عنوان نمونه در صنایع مربوطه خود هدایت شوند و الزامات قانونی و قانون‌گذاری مربوطه را تضمین نمایند.

سیستم مدیریت انرژی شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که بر پایه‌ی چگونگی مدیریت انرژی است.

پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای بهبود مدیریت انرژی و کاهش هزینه‌های انرژی عملیاتی در سازمان‌ها است. اجرای ایزو ۵۰۰۰۱ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا تاثیر زیست محیطی خود را کاهش دهند و رقابتی‌تر ظاهر شوند.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۵۰۰۰۱ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱ و اخذ ایزو ۵۰۰۰۱ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۵۰۰۰۱ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۵۰۰۰۱ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!