مشاوره پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ – سیستم مدیریت کیفیت

مشاوره پیاده سازی ایزو 9001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ ( مشاوره ایزو ۹۰۰۱)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۹۰۰۱ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۹۰۰۱ در کلیه سازمان‌ها اعم از خصوصی یا دولتی و شرکت‌ها و اصناف است.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۹۰۰۱ به سازمان‌ها و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۹۰۰۱، آموزش و پیاده سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۹۰۰۱ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۹۰۰۱ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۹۰۰۱ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۹۰۰۱

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۹۰۰۱

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 9001 برای چه مراکزی مقدور است؟

بر طبق متن استاندارد ایزو ۹۰۰۱، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌ها با هر فعالیت و اندازه‌ای ممکن است و محدودیتی در نوع فعالیت یا اندازه‌ی سازمان‌ها وجود ندارد. لذا کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و عمومی پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

این استاندارد به صورت تخصصی به پیاده‌سازی الزمات کیفی در بنگاه‌های اقتصادی می‌پردازد. وظیفه‌ی استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت با رویکرد کنترلی و کلان است و خود متن استاندارد ایزو ۹۰۰۱ به جزئیات فنی نمی‌پردازد.

سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین داخلی را تنظیم می‌کند که بر پایه‌ی چگونگی ایجاد و ارائه‌ی محصول یا خدمات به مشتریان خود حاکم خواهد بود.

پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای افرایش بهره وری و مدیریت ریسک در سازمان‌ها است. اجرای ایزو ۹۰۰۱ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است که به بهبود کیفیت سازمان‌ها کمک می‌کند؛ البته نکته‌ی مهم را فراموش نکنید که سیستم ایزو ۹۰۰۱ یک سیستم مدیریت کیفیت در سطح کلان است و جزئیات سطح کیفیت محصولات با تصمیم مدیریت و استانداردهای فنی مختص محصول محقق می‌گردد.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۹۰۰۱ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ و اخذ ایزو ۹۰۰۱ معتبر می توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۹۰۰۱ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!