ایزو ۹۰۰۱ همچنان مهم‌ترین و ارزشمند‌ترین استاندارد محسوب می‌شود

ایزو 9001 - استانداردی باارزش و مهم-min

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


میلیون‌ها سازمان و شرکت دولتی و خصوصی در سراسر جهان از مزایای ایزو ۹۰۰۱ به‌عنوان استانداردی برای مدیریت کیفیت بهره می‌برند.

به نقل از ISO، مانند همه استانداردهای ایزو، روی گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ هر پنج سال یک‌بار بازبینی سیستماتیک انجام می‌شود تا تصمیم بگیرند که آیا هنوز الزامات این استاندارد معتبر است یا نیاز به به روزرسانی دارد. این مهم برای اطمینان از استاندارد بودن در سطح جهانی و تأمین نیازهای کاربران انجام می‌شود.

افزون‌براین ، کمیته فرعی مسئول استاندارد،SC 2 که تحت کمیته فنی ISO / TC 176، مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت فعالیت می‌کند کارهای زیادی از جمله بحث با اعضای کمیته و نظرسنجی از کاربران ISO 9001 انجام می‌دهد. نتیجه این بود  همچنان ایزو ۹۰۰۱ نیازی به تجدید نظر و تغییرات  ندارد و آخرین نسخه ISO 9001 همچنان برای کسانی که این استاندارد را اجرا می کنند، همان ارزش را دارد که آخرین بار در سال ۲۰۱۵ به روز شد.

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع گواهینامه ایزو و پاسخگویی به سوالات خود می‌توانید با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرماید. علاوه‌براین می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان، فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!