آیا گواهینامه ایزو فقط برای شرکت های بزرگ اخذ می شود و برای شرکت های کوچک کاربرد ندارد؟

اخذ ایزو

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


شرکت‌های کوچک و متوسط که به طور گسترده به عنوان SME ها شناخته می‌شوند، نیروی محرک هر اقتصاد هستند. به عنوان یک واقعیت جالب، بیش از ۹۰ % شرکت‌های جهانی، شرکت‌های کوچک و متوسط هستند. این یک تصور کاملا نادرست است که استانداردهای ایزو برای سازمان‌های چند ملیتی یا بزرگ اخذ می شود. استانداردهای ایزو برای افزایش کارایی و عملکرد هر کسب و کار، صرف نظر از اندازه بزرگ یا کوچک آنها طراحی شده اند.

شرکت‌های کوچک چالش برانگیز هستند. چون آن‌ها کارکنان زیادی برای مدیریت عملکرد خود ندارند. برای اطمینان از ثبات در کیفیت، فرآیندها، و جریان‌های کار، اجرای استانداردهای ایزو در شرکت‌های کوچک و متوسط بسیار مهم است.

این امر به آن‌ها این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی نسبت به استانداردهای مدیریت کیفیت، تاثیر منفی زیست‌محیطی، یا ایمنی کارکنان و مشتریان خود، بر سودآوری بیشتر تمرکز کنند. استانداردهای ایزو یک ابزار اساسی برای شرکت‌های کوچک و متوسط برای حفظ پایداری و انعطاف‌پذیری بیشتر هستند.

شرکت‌های کوچک و متوسط برای ایجاد تأثیر مداوم در بازار باید کیفیت کالاها و خدمات خود را ثابت کنند. استانداردهای ایزو بر این مسئله تمرکز دارند که می توانند در دستیابی به اهداف مقرون به صرفه کمک کنند.

مزایای اخذ ایزو

اخـذ ایـزو می‌تواند به کاهش هزینه‌های کسب‌وکار و افزایش سود کمک کند. گواهینامه های ایزو کسب‌وکار شما را برای یک رشد و رونق در دنیای کسب‌وکار جهانی و رقابتی آماده خواهند کرد. هنگام شروع یک تجارت کوچک جدید، جلب اعتماد مشتری و حفظ شهرت خوب در بازار بسیار حیاتی و مهم می باشد.

سیستم‌های مدیریت کیفیت ایزو و سیستم‌های مدیریت محیطی مزایای زیادی برای افزایش اعتماد مشتری به SME خود دارند و اعتبار شما را در بازار افزایش می‌دهند. اکثر شرکت‌های متوسط و کوچک تیم کوچکی از کارمندان وفادار هستند.

سیستم ایمنی و بهداشت شغلی (ایزو ۴۵۰۰۱)، روحیه کارمندان را هنگام کار در یک محیط امن و ایمن افزایش می دهد. در نتیجه، تعهد آنها برای خدمت به شرکت و سخت کوشی برای پیشرفت شرکت افزایش می یابد.

با دریافت گواهینامه ایزو مرتبط با شغل خود، شما آماده خواهید شد تا با کسب و کارهای بزرگ در بازار رقابت کنید و فضای منحصر به فرد خود را ایجاد نمایید. گواهینامه ایزو می‌تواند با فراهم کردن پایه‌ای محکم برای توسعه پایگاه مشتری، برای یک متخصص کوچک و متوسط، شگفتی ایجاد کند.

استانداردها ارتباط با مشتریان فعلی خود را نیز تقویت می‌کنند. گواهـینـامـه ایـزو می‌تواند فرآیندهای کسب‌وکار شما را بهتر ادغام کند، به شما در انطباق با مقررات کمک کند و یک نقطه قوی در فعالیت‌های بازاریابی شما باشد.

همین حالا ایزوی کسب‌وکار خود را دریافت کنید تا از تمام این مزایا برای هر شرکت کوچک و متوسط بهره‌مند شوید.

برای اخذ ایزو معتبر همین حالا اقدام نمایید!

برای اخذ ایزو مطابق با نوع کسب و کارتان می توانید از طریق ایزوسیستم اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با استانداردهای ایزو همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!