ایزو ۴۴۰۰۴ TR – بهبود همکاری با کسب و کارهای کوچک‌تر

ISO-TR-44004
این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

به‌تازگی دستورالعمل جدید بین المللی برای سازمان‌های بزرگ منتشر شده است.

سازمان‌های بزرگ تا زمانی که سیاست‌ها و فرآیندهای روابط را کاهش ندهند، می‌توانند هنگام همکاری با کسب‌وکارهای کوچک‌تر از مزایای بسیاری بهره‌مند شوند. یک گزارش فنی جدید (TR) به تازگی منتشر شده است تا به بهترین نتیجه برای همه‌ی اقدامات کمک کند.

ISO/TR 44004، مدیریت روابط تجاری مشارکتی – دستورالعمل‌هایی برای سازمان‌های بزرگ که به دنبال همکاری با شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(MSMEs) هستند، توصیه‌هایی را برای سازمان‌های بزرگ ارائه می‌دهد تا به آنها کمک کند در هنگام کار با MSME رویکردی چابک و متعادل داشته باشند.

آدریان میلر، رهبر پروژه گروهی از کارشناسان که دستورالعمل‌ها را توسعه دادند، گفت که شرکت‌های کوچک و متوسط ​​معمولاً انعطاف‌پذیری و چابکی بیشتری را برای یک رابطه تجاری به ارمغان می‌آورند و کار کردن با آنها را بسیار جذاب می‌کند. با این حال، آنها همچنین احتمالاً منابع کمتری دارند.

او گفت: «سازمان‌های بزرگ‌تر تمایل دارند سطح بالاتری از فرآیندهای مدیریتی داشته باشند؛ اما در مقابل اگر این فرآیندها بر شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(MSMEs) تحمیل شود، می‌تواند طاقت‌فرسا و بیش از حد دشوار و محدود کننده باشد.»

ISO/TR 44004 نشان می دهد که چگونه شرکت‌های بزرگ می‌توانند رویکرد خود را برای کار با مشاغل کوچک‌تر تنظیم کنند؛ بنابراین هر دو طرف را قادر می‌سازد تا از این رابطه به طور کامل بهره مند شوند و نتایج مثبت حاصل شود.

ISO/TR 44004 توسط کمیته فنی ایزو، ISO/TC 286، مدیریت روابط تجاری مشارکتی که دبیرخانه آن توسط BSI، عضو ایزو در بریتانیا برگزار می‌شود، توسعه داده شده است.

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع گواهینامه‌ ایزو قابل اخذ برای کسب‌وکار خود و پاسخگویی به سوالات با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!