ایزو ۲۲۷۰۳ TS – هشدارهای ایمنی تجویز دارو

ISO-TS-22703
این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

بهبود نتایج بیماران با راهنمایی‌های بین‌المللی جدید

سیستم‌های پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی به کمک رایانه (CDSS) برای ایمنی بیمار مهم هستند؛ زیرا از پزشکان در تجویز و توزیع دارو در ارتباط با سابقه سلامت الکترونیک فرد حمایت می‌کنند. همه انواع CDSS ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ابزارهای هشداردهنده‌ای برای جلوگیری از خطا در درمان دارویی داشته باشند. با این حال تنوع زیادی در مورد محتوای این ابزارها و نحوه پیاده سازی آنها در سیستم‌ها، کشورها و پایگاه‌های دانش محصولات دارویی مختلف وجود دارد. به‌تازگی دستورالعمل بین‌المللی جدیدی منتشر شده است تا شرایط را هماهنگ کند و همه به یک زبان صحبت کنند.

ISO/TS 22703، انفورماتیک سلامت – الزامات هشدارهای ایمنی تجویز دارو، الزامات سیستم‌های هشدار ایمنی تجویز دارو و موضوعاتی که فروشندگان سیستم هشدار باید در نظر بگیرند را مشخص می‌کند. اصطلاحات مورد استفاده در هشدارهای ایمنی تجویز دارو، الزامات انتخاب پایگاه دانش برای سیستم‌های هشدار ایمنی دارو، عملکرد، نمایش، اندازه‌گیری کیفیت و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

مشخصات فنی برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، فروشندگان و اجراکنندگان سیستم‌های دارای هشدارهای ایمنی تجویز دارو یا کسانی که اطلاعات هشدارها را ارائه می‌دهند، مفید است.

ISO/TS 22703 توسط کمیته فنی ISO ISO/TC 215، انفورماتیک بهداشت، که دبیرخانه آن توسط ANSI، عضو ایزو برای ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود، توسعه یافته است.

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

ایزوسیستم رویکردی نتیجه گرا برای پیاده‌سازی موثر سیستم‌های مدیریتی در سازمان‌ها و شرکت‌ها اتخاذ می‌کند. روش ساده و کاربردی پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی به مشاغل این امکان را می‌دهد تا کارایی و پایداری کسب‌و‌کار خود را افزایش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع گواهینامه‌ ایزو  و همچنین اخذ ایزو مطابق با نوع کسب‌وکار خود می‌توانید با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید یا فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!