دریانوردی در صنعت حمل و نقل

ایزو 24438

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به تازگی راهنمایی جدید برای دریانوردان جاری و بالقوه به منتشر شده‌است.

با رشد صنعت دریایی، نیاز به متخصصان دریانوردی برای انسان نیز افزایش یافته است. ایزو به تازگی یک راهنمای شغلی بین‌المللی جدید را منتشر کرده‌است تا اطمینان حاصل کند که هیچ‌کس در دریا گم نشده است.

ISO / PAS 24438، کشتی ها و فناوری های دریایی – آموزش دریایی – راهنمایی شغلی دریایی، ابزاری قدرتمند برای هر کسی است که در این صنعت مشغول به کار است و همچنین متخصصان دریایی اهداف آینده و مسیر شغلی خود را ارزیابی می کنند. این استاندارد شامل طیف وسیعی از ملاحظات مانند شرایط شخصی و سابقه تحصیلی، تجربه کاری قبلی، دانش و مهارت، اهداف کوتاه‌مدت و آموزش، فرصت‌های شغلی فعلی و آینده و موارد دیگر است.

مشخصات در دسترس عموم به متخصصان کمک خواهد کرد تا بهترین تصمیمات را برای رسیدن به اهداف شغلی خود بگیرند و به صاحبان کشتی، کشتی سازی ها و سایر ذینفعان در این صنعت کمک می کند تا تقاضای فزاینده ای را برای کارکنان با کیفیت و آموزش دیده برآورده کند.

ISO / PAS 24438 توسط کمیته فنی ISO / TC 8، کشتی ها و فناوری دریایی ایجاد شده است که دبیرخانه آن توسط SAC، عضو ISO برای چین برگزار می شود.

مشاوره رایگان دریافت گواهینامه ایزو

برای اخذ ایزو مطابق با کسب و کارتان با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاوره رایگان می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!