دستور العمل های بین المللی جدیدی در زمینه آموزش بالینی منتشر شد!

دستور العمل های بین المللی آموزش بالینی-iwa35

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


دستور العمل های بین المللی جدیدی در زمینه آموزش بالینی برای کارآموزان مراقبت های بهداشتی منتشر شده است.

تجربه عملی برای هر حرفه ای به ویژه در بخش پزشکی ضروری است. با این وجود، مهاجرت و تحرک روزافزون، همراه با کمبود جهانی متخصص، به معنای گسترش وسعت تجربه و دانش مورد نیاز است. اساس اطمینان از توافق نامه کارگاه بین المللی جدید (IWA) که به تازگی منتشر شده، اطمینان از موثر بودن و ارزشمند بودن جایگاه های بالینی برای همه افراد درگیر است.

IWA 35، کیفیت محیط های یادگیری برای دانشجویان در مشاغل بهداشتی – الزامات ارائه دهندگان آموزش بهداشت در محیط های مراقبت، یک رویکرد جهانی را برای ارائه تجارب یادگیری با کیفیت برای کارآموزان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان ارائه می دهد.

این دستورالعمل های مورد توافق بین المللی، ارزیابی کارآموزی را در سطح ملی و جهانی امکان پذیر می کند و اطمینان حاصل می کند که از حداقل استانداردهای کیفیت و ارتباط برخوردار هستند. آنها می توانند از موسسات آموزشی و مراقبت های بهداشتی در ارائه و هدایت فرصت های یادگیری بین المللی با کیفیت بالا و در ساده سازی فرآیندهای سازماندهی برای دانشجویان استفاده کنند.

این سند شامل مشاوره، تعهدات پیروی، مدیریت ریسک، مشارکت، ارزیابی آموزش و موارد دیگر است.

در رابطه با اخذ ایزو سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سایر گواهینامه های ایزو مطابق با نوع کسب و کارتان می توانید با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای مشاوره رایگان اخذ ایزو می توانید فرم صدور گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید. سپس مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!