اخذ گواهینامه ایزو در اراک

صدور ایزو در اراک

اخذ گواهینامه ایزو در اراک (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در اراک)

اخذ گواهینامه ایزو در اراک به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. اراک یکی از کلان‌شهرهای ایران و از بزرگترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی و شهرستان اراک است. جمعیت اراک در سال ۱۳۹۵ خورشیدی برابر با ۵۲۰٬۹۴۴ نفر بوده که از این نظر قطب جمعیتی استان مرکزی و هجدهمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید.

اراک از شهرهای صنعتی ایران است که از لحاظ گوناگونی محصولات صنعتی، نخستین، از لحاظ وجود صنایع مادر، دومین و به‌طور کلی یکی از چهار قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود. این شهر به واسطه وجود صنایع مادر، تولید ۸۰٪ تجهیزات انرژی کشور، وجود بزرگ‌ترین کارخانه تولیدکننده آلومینیوم کشور، بزرگ‌ترین ماشین‌سازی کشور، بزرگ‌ترین واگن‌سازی و لوکوموتیوسازی خاورمیانه، بزرگ‌ترین کمباین‌سازی خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده ماشین‌آلات سنگین در خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده جرثقیل در خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین کشور و بزرگ‌ترین شرکت املاح معدنی کشور، به‌عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته شده‌است و به همین دلیل یکی از آلوده‌ترین شهرهای ایران است. تولیدات صنایع شهر اراک علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، به کشورهای خارجی نیز صادر می‌گردد.

نخستین و بزرگترین کارخانه تولید آلومینیوم کشور (ایرالکو)، نخستین و بزرگترین کارخانه واگن‌سازی و لوکوموتیوسازی در کشور و خاورمیانه (واگن‌پارس)، نخستین و بزرگترین کارخانه کمباین‌سازی کشور و خاورمیانه (کمباین‌سازی ایران)، بزرگترین کارخانه‌های سازنده دکل انتقال نیرو و دکل مخابراتی در خاورمیانه (آونگان، یاسان و گام)، نخستین ایستگاه آزمایش تست دکل‌های انتقال نیرو در خاورمیانه و آسیا در این شهر ایجاد شده‌اند.

شرکت ماشین‌سازی اراک به عنوان نخستین صنعت سنگین ایران، از کارخانه‌های قدیمی شهر بزرگترین تولیدکننده تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاهی، تجهیزات استخراج نفت و گاز، تجهیزات صنایع سیمان و معدن، سازه‌های ترابری، پل‌های فلزی، تجهیزات بنادر و زیرساخت‌های صنعتی در کشور است.

همچنین صنایع آذرآب یکی از بزرگترین شرکت‌های ایرانی در حوزه تولید تجهیزات صنایع نفت و گاز و پیمانکاری ساخت مجتمع‌های پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاه‌ها، سدها و صنایع سیمان در خاورمیانه است.

از لحاظ گردشگری، قدمت بیشتر بناهای تاریخی اراک به دوره قاجار (فتحعلی شاه) بازمی‌گردد. از مهم‌ترین صنایع دستی شهر، قالی اراک است که در گذشته اهمیت و اعتبار فراوانی داشته‌است و رقیب قالی کرمان بود.

از طریق مرکز ایزوسیستم می توانید برای اخذ ایزو مطابق با کسب و کار خود در استان مرکزی اقدام نمایید. تیم ایزوسیستم با فراهم کردن محیطی ایمن و معتبر، قدم به قدم برای اخذ ایزو در کنار شما خواهد بود.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان مرکزی و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در اراک

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در اراک می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در اراک را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در اراک می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان مرکزی

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان مرکزی انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در اراک، ساوه، خمین، محلات، دلیجان، کرهرود، شازند، مامونیه، تفرش، سنجان، کمیجان، آشتیان، خنداب، آستانه، زرندیه و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی اراک و اهمیت اخذ ایزو

استان مرکزی با شهرک های صنعتی : شهرک صنعتی شماره ۱ اراک (قطب)،  شهرک صنعتی شماره ۲ اراک (ایبک آباد)، شهرک صنعتی شماره ۳ اراک (خیر آباد)، شهرک صنعتی شماره ۴ اراک (امیرکبیر)، شهرک صنعتی حاجی آباد اراک، شهرک صنعتی آشتیان، شهرک صنعتی دلیجان، شهرک صنعتی محلات، شهرک صنعتی تفرش، شهرک صنعتی خمین، شهرک صنعتی کمیجان، شهرک صنعتی نوبران، شهرک صنعتی فرمهین، شهرک صنعتی آستانه، شهرک صنعتی غرق آباد، شهرک صنعتی مامونیه، شهرک صنعتی پرندک، شهرک صنعتی شازند، شهرک صنعتی شهید بابایی شهباز، شهرک صنعتی زاویه، شهرک صنعتی کاوه، شهرک صنعتی زرندیه، شهرک صنعتی آجر و سفال از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان مرکزی می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!