اخذ گواهینامه ایزو در کرمان

صدور ایزو در کرمان

اخذ گواهینامه ایزو در کرمان (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در کرمان)

اخذ گواهینامه ایزو در کرمان به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. کرمان پهناورترین استان ایران با مرکزیت شهر کرمان است. رمان با دربر گرفتن بیش از ۱۱ درصد از وسعت ایران با حدود ١٨٣١٩٣ کیلومتر مربع نخستین استان پهناور ایران می‌باشد. کرمان نهمین استان پرجمعیت کشور محسوب می‌شود. کرمان از استان‌های بسیار مهم و تاریخی کشور به‌شمار می‌آید. کرمان مهمترین شهر جنوب شرق ایران است.

استان کرمان ۷ اثر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو از جمله ارگ تاریخی بم ، باغ شاهزاده ماهان ، دهکده صخره ای تاریخی میمند درشهربابک ، کویرلوت و سه قنات دارد و رتبه نخست ایران را از این حیث دارد. استان کرمان همچنین چندین سال متوالی رتبه نخست صادرات غیرنفتی کشور را از آن خود کرده‌است.

براساس آخرین تقسیمات کشوری، استان کرمان دارای ۲۳ شهرستان، ۶۸ شهر، ۵۸ بخش و ۱۶۲ دهستان می باشد.

از طریق مرکز ایزوسیستم می توانید برای اخذ ایزو مطابق با کسب و کار خود در استان کرمان اقدام نمایید. تیم ایزوسیستم با فراهم کردن محیطی ایمن و معتبر، قدم به قدم برای اخذ ایزو در کنار شما خواهد بود.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان کرمان و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در کرمان

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در کرمان می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در کرمان را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در کرمان می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان کرمان

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان کرمان انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در کرمان، سیرجان، رفسنجان، جیرفت، بم، زرند، کهنوج، شهر بابک، بافت، بردسیر، بروات، راور، محمدآباد، نجف شهر، ماهان، عنبر آباد، منوجان، انار، رودبار، رابر، قلعه گنج، کوهبنان، درب بهشت  و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی کرمان و اهمیت اخذ ایزو

استان کرمان با شهرک های صنعتی : رفسنجان، جیرفت، شهر بابک، ناحیه صنعتی اختیارآباد، سیرجان، بردسیر، بم، عنبرآباد و زرند از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان کرمان می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!