اخذ گواهینامه ایزو در مازندران

اخذ گواهینامه ایزو در مازندران (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در مازندران)

اخذ گواهینامه ایزو در مازندران به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. مازندران به مرکزیت شهر ساری در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای مازندران می‌باشد و هم‌مرز با استان‌های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان است.

مازندران یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق ایران از لحاظ تراکم جمعیتی است. استان مازندران دارای ۲۲ شهرستان می‌باشد. قله دماوند مرتفع‌ترین کوه ایران و بلندترین آتشفشان آسیا و خاورمیانه در مازندران و در شهرستان آمل قرار دارد.

مازندران از وسعتی معادل ۱٫۴۶ درصد ایران برخوردار است؛ قرار گرفتن آن در ساحل جنوبی بزرگترین دریاچه جهان به نام دریای مازندران (خزر) و همجواری با چهار کشور ساحلی این دریا یعنی ترکمنستان، قزاقستان، روسیه و جمهوری آذربایجان از یک سو و واقع شدن در شمال کلان‌شهر تهران (پایتخت ایران) از سوی دیگر است.

مازندران یکی از پایگاه‌های باستان‌شناسی در منطقه خاورمیانه است و در فرهنگ‌سازی و تمدن شهرنشینی مردم در ایران نقش ایفا کرده‌است.

از طریق مرکز ایزوسیستم می توانید برای اخذ ایزو مطابق با کسب و کار خود در استان مازندران اقدام نمایید. تیم ایزوسیستم با فراهم کردن محیطی ایمن و معتبر، قدم به قدم برای اخذ ایزو در کنار شما خواهد بود.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان مازندران و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در مازندران

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در مازندران می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در مازندران را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در مازندران می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان مازندران

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان مازندران انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در مازندران، آمل، بابل، بابلسر، بهشهر، جویبار، چالوس، کلاردشت، رامسر، ساری، سوادکوه، تنکابن، فریدونکار، قائم شهر، گلوگاه، محمود آباد، نکا، نوشهر، نور و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی مازندران و اهمیت اخذ ایزو

استان مازندران با شهرک های صنعتی : اسلام آباد، آمل، آمل (بابکان)، آمل (جمشید آباد)، بابل (بند پی)، بابل (منصور کده)، بابلسر، بابلکنار، بهشهر، پل سفید، جویبار، پالوس، درون کلا، دودانگه، رستم کلا، ساری، سفید چاه، سلمانشهر، سلیمان آباد، سنگتاب، سواد کوه، کاردیکلا، کجور، کیاسر، گرماب، گلوگاه، گهرباران، لاریجان، می رود، محمود آباد، نور، نکا، نعمت آباد، نوشهر از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان مازندران می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!