اخذ گواهینامه ایزو در قم

صدور ایزو در قم

اخذ گواهینامه ایزو در قم (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در قم)

اخذ گواهینامه ایزو در قم به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. قم از کلان‌شهرهای ایران است که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب تهران، پایتخت ایران واقع شده‌است. این شهر در گذشته به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم دارای اهمیت ارتباطی بوده‌است. قم در رتبهٔ هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار دارد. همچنین یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای ایران است تعداد زیادی از اتباع افغانستانی و پاکستانی و عرب در قم مهاجر هستند.

در استان قم، برخی از مردم به شغل قالی بافتن مشغول هستند. سابقهٔ قالی‌بافی در قم با شیوهٔ فعلی به اواخر دهه چهارم قرن میلادی یعنی حدود چندین سال قبل می‌رسد. مشهورترین ره‌آورد قم سوهان است. در قم شما می‌توانید به سراغ ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سوهان پزی و سوهان فروشی بروید. ماهیانه در قم بیش از ۵۰۰ تن سوهان به فروش رفته و این محصول به کشورهای اروپایی و آسیای مرکزی صادر می‌شود.

انگشتر نقره دست ساز در کنار سوهان و فرش ابریشم، جزء سوغات اصلی شهر قم به حساب می آید. حلوا، انگشتر، انجیر، انار و کلم موسوم به قنبید نیز به‌عنوان ره‌آوردهای شهر قم شناخته می‌شوند.

سوهان قم

پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان ها و و شهرهایی که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است، استان قم می باشد.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان قم و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در قم

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در قم می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در قم را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در قم می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان قم

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان قم انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در قم، قنوات، جعفریه،کهک، دستجرد و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی قم و اهمیت اخذ ایزو

استان قم با شهرک های صنعتی : شکوهیه، سلفچگان، محمود آباد، چاپ و نشر، قنوات، الغدیر و شهرک صنعتی تخصصی ICT، از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان قم می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!