اخذ گواهینامه ایزو در سمنان

صدور ایزو در سمنان

اخذ گواهینامه ایزو در سمنان (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در سمنان)

اخذ گواهینامه ایزو در سمنان به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. سمنان یکی از شهرهای بزرگ ایران، مرکز استان سمنان و شهرستان سمنان است. این شهر، در جنوب رشته کوه البرز و شمال دشت کویر، در فاصله ۲۱۶ کیلومتری تهران و در راه تهران به خراسان، در مسیر جاده ۴۴ قرار گرفته‌است.

این شهر از سوی خاور با شهرستان‌های دامغان و شاهرود، از شمال به درجزین، مهدی‌شهر و شهمیرزاد، و از باختر با سرخه همسایه است.

سمنان پرجمعیت ترین شهر استان می‌باشد. آب و هوای آن، خشک و معتدل است. مردم سمنان کومشی تبار هستند و به زبان سمنانی و زبان فارسی سخن می‌گویند. زبان سمنانی یکی از گویش های کومشی به شمار می آید.

در اطراف شهر سمنان معادن گچ، نمک، زئولیت، بنتونیت، سلستین و غیره وجود دارند. از موارد مهم منابع زیرزمینی شهر سمنان به چاه نفت خوریان دلازیان در جنوب این شهر می‌توان اشاره نمود. مواد معدنی موجود در این معادن عبارتند از: سنگ گچ، نمک، سنگ آهن، سنگ لاشه، سنگ آهک، سنگ تزئینی، سنگ چینی، زغال سنگ، سولفات سدیم، میکا، بنتونیت، زئولیت، کائولن، بوکیست، خاک صنعتی، سیلیس، دولومیت، فلدسپات، فیروزه، سلستین، سرب، مرمریت، تراورتن، فلورین و منگنز و…

پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان ها و و شهرهایی که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است، استان سمنان می باشد.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان سمنان و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در سمنان

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در سمنان می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در سمنان را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در سمنان می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان سمنان

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان سمنان انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، مهدی شهر، ایوانکی، شهمیرزاد، سرخه، بسطام، آرادان و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی سمنان و اهمیت اخذ ایزو

استان سمنان با شهرک های صنعتی : سمنان، دامغان، شاهرود، گرمسار، ایوانکی، شهمیرزاد، مهدیشهر، سرخه، آرادان، ناحیه صنعتی لاسجرد، ناحیه صنعتی بیارجمند، ناحیه صنعتی یاتری، ناحیه صنعتی ابرسج، ناحیه صنعتی صیدآباد، ناحیه صنعتی فولاد محله، عبدل آباد، ناحیه صنعتی دیباج، ناحیه صنعتی قلعه نوخرقان از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان سمنان می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!