اخذ گواهینامه ایزو در زنجان

صدور ایزو در زنجان

اخذ گواهینامه ایزو در زنجان (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در زنجان)

اخذ گواهینامه ایزو در زنجان به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. زَنجانْ یا زنگان، مرکز استان زنجان و شهرستان زنجان در شمال غربی ایران که در منطقه زنجان واقع شده‌است؛ و براساس آمار منتشر شده دارای ۵۲۱٬۳۰۲ نفر جمعیت در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، بیستمین شهر کشور از لحاظ جمعیت محسوب می‌شود.

زنجان از شمال به شهرستان طارم و خلخال و میانه و از مشرق به سلطانیه و طارم و از جنوب به خدابنده و ایجرود و از غرب به شهرستان ماه‌نشان محدود است و از سطح دریا ۱۶۶۳ متر ارتفاع دارد.

مرسوم‌ترین سوغاتی زنجان چاقو و چاروق (نوعی کفش زنانه ایران باستان) و فرش زنجان (با طرحی معروف به ریز ماهی) و ملیله‌کاری است. صنایع دستی زنجان عبارتند از:

  • چاروق دوزی
  • ملیله کاری شامل سینی، سرویس بشقاب کاسه و وسایل مصرفی، وسایل زینتی و تابلوهای بی بدیل زینتی
  • مسگری (ساخت ظروف مسی و تابلوهای زینتی)
  • چاقو‌سازی شامل کارد آشپز خانه و میوه خوری و همچنین قندشکن، قلم‌تراش
  • گلیم بافی
  • فرش بافی

پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان ها و و شهرهایی که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است، استان زنجان می باشد.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان زنجان و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در زنجان

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در زنجان می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در زنجان را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در زنجان می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان زنجان

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان زنجان انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در زنجان، ابهر، خرمدره، قیدار، هیدج، صایین قلعه، آب بر،سلطانیه، سجاس، سهرورد، ماهنشان، گرماب، دندی، زرین رود و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی زنجان و اهمیت اخذ ایزو

استان زنجان با شهرک های صنعتی : زنجان ۱(اشراق)، زنجان۲(نوآوران)، تخصصی روی، ابهر۱(هیدج)، ابهر۲(شریف)، ابهر۳(افق)، خرمدره، خدابنده، ماهنشان، انگوران، طارم، ناحیه صنعتی طارم و ناحیه صنعتی ایجرود از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان زنجان می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!