بهینه‌سازی سیستم مدیریت کیفیت با ایزو ۱۰۰۱۳:۲۰۲۱ و ایزو ۱۰۰۱۴:۲۰۲۱

ایزو 10013 و ایزو 10014

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


به‌تازگی استانداردهای پشتیبانی از ایزو ۹۰۰۱ به‌روز شده است. کیفیت، عملکرد، کارایی و روابط تجاری بهبودیافته تنها برخی از مزایای پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت (QMS) (ایزو ۹۰۰۱) است. استانداردهای متمرکز بر الزامات خاص که به بهینه‌سازی استفاده از QMS کمک می کنند، به‌تازگی مطابق با آخرین نسخه استاندارد مدیریت کیفیت ایزو به‌روز شده‌اند.

ایزو ۱۰۰۱۴، سیستم مدیریت کیفیت – مدیریت یک سازمان برای نتایج کیفیت – راهنمایی برای دستیابی به منافع مالی و اقتصادی و مدیریت عالی است. این استاندارد برای دستیابی به موفقیت مالی با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت (ایزو ۹۰۰۱) و اصول توصیف شده در استانداردهای سیستم مدیریت خانواده ایزو ۹۰۰۰ یک رویکرد ساختاری را در پیش می‌گیرد.

اخذ ایزو ۱۰۰۱۴، امکان نظارت و مدیریت روند در معیارهای کلیدی را برای انجام اقداماتی فراهم می‌کند که به افزایش عملکرد کمک می‌کند. همچنین به طور فعالانه ریسک را پیش بینی و مدیریت می‌کند، ارزش را بهینه می‌کند و نمونه‌هایی از یک رویکرد ساختاری برای بهبود عملکرد کسب و کار را ارائه می‌دهد.

ایزو ۱۰۰۱۳، راهنمای تهیه مستندات سیستم های مدیریت کیفیت اخیرا به‌روز شده است و دستورالعمل‌هایی را برای توسعه و نگهداری اطلاعات مستند برای پشتیبانی از یک سیستم مدیریت کیفیت موثر ارائه می دهد. این دستورالعمل‌ها نیازهای خاص سازمان را شامل می شود و چارچوب قانونی، نیازها و انتظارات طرف‌های ذینفع، خطرات و فرصت‌ها و همچنین جهت استراتژیک سازمان را در هنگام برنامه‌ریزی برای حفظ و نگهداری اطلاعات مستند در نظر می‌گیرند.

نسخه‌ی بهبود یافته، پیشرفت در مستندسازی را تایید می‌کند که مانند بهبود اقدامات امنیتی و  اتوماسیون برای کنترل جریان فرایندها اتفاق‌افتاده است.

مشاوره‌ی ‌رایگان پیاده‌سازی ایزو، اخذ ایزو، صدور ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان نیز می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید. پس تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!